آخرین وضعیت افاضلی پس از ابتلا به کرونا(صوت)

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی در اظهارنظری جدید درباره ابتلا به ویروس کرونا و سپری کردن دوران نقاهت صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، هومن افاضلی، سرمربی ماشین سازی که از چندی پیش به دلیل مثبت شدن تست کرونایش در بیمارستان بستری شده، اکنون دوران نقاهت خود را در بخش دنبال می‌کند.

او در گفتگویی کوتاه که با رادیو داشت درباره وضعیت جسمانی خود به توضیح پرداخته است: تستی چندین روز پیش طبق روال دادیم. این تست را در تیم قبلی خودم داده بودم. اما علائمی در خودم دیدم که بهتر دیدم خودم را قرنطینه کنم و به همین منظور در تمرینات پیش از بازی گل گهر حضور نداشته باشم و در بازی هم نتوانستم حاضر باشم. در ادامه راهی بیمارستان شدم. باید تشکر ویژه‌ای داشته باشم از پزشکم که کمک زیادی داشتند و این مساله کماکان ادامه دارد.

در ادامه این گفتگو با توجه به وضعیت جسمانی نامساعد افاضلی و مشکل برای صحبت کردن او پایان یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ایجاد صندوق بورسی تامین مالی طرح‌های دانش بنیان در خراسان رضوی

چ جولای 29 , 2020
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: با توجه به سوق یافتن سرمایه‌های مردم به سمت بورس، صندوق سرمایه‌گذاری بورسی در استان ایجاد می‌شود تا بتوان از طریق بنگاه‌های اقتصادی بزرگ و سرمایه گذاران و جذب منابع مالی مردم، طرح‌های بزرگ دانش بنیان را تامین مالی کرد. به گزارش‌خبرنگار […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع