آسفالت ۱۲ کیلومتر از راه اصلی قزوین به تنکابن

رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی وزارت راه و شهرسازی گفت: با تزریق اعتبارات مورد نیاز ۱۲ کیلومتر دیگر از مرحله اول جاده قزوین- الموت به تنکابن در فصل کاری امسال روکش آسفالت می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، سید قاسم بی نیاز رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی وزارت راه و شهرسازی گفت: در مرحله اول باید ۶۲ کیلومتر از جاده قزوین، الموت به تنکابن روکش آسفالت شود که تاکنون ۴۲ کیلومتر آن تکمیل و آسفالت شده است.

بی نیاز افزود: با دستور وزیر راه و شهرسازی و تأمین منابع مالی ۱۲ کیلومتر دیگر از مسیر اصلی در فصل کاری و تا مهر ماه امسال آسفالت می‌شود که با این کار مجموع روکش آسفالت مسیر به ۵۴ کیلومتر خواهد رسید.

وی اضافه کرد: برای تأمین هزینه روکش آسفالت مسیر ۱۲ کیلومتری به همراه تأمین سایر تجهیزات از جمله گاردریل، ابنیه فنی، تابلو و علائم و سایر موارد حدود ۴۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی وزارت راه و شهرسازی گفت: ۸ کیلومتر باقیمانده این مسیر در محدوده رانشی منطقه الموت قرار دارد که باید دو پل بزرگ برای ادامه مسیر احداث شود تا کار به سرانجام برسد.

بی‌نیاز یادآور شد: در این زمینه برای احداث دو دستگاه پل و یک تقاطع در کیلومتر صفر در منطقه حصار خروان مناقصه برگزار شده است و بزودی با تعیین پیمانکار عملیات اجرایی آغاز خواهد شد.

وی بیان کرد: برآورد اولیه و کنونی ساخت دو دستگاه پل بزرگ و یک تقاطع بالغ بر ۱۱۴ میلیارد تومان است که امیدواریم قرارگاه خاتم نیز در بخشی از پروژه وارد مشارکت شود تا کار‌ها شتاب گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عمده توافقات سفر نخست وزیر عراق به ایران اقتصادی است

س جولای 21 , 2020
معاون دفتر رئیس جمهوری با اشاره اقتصادی بودن عمده توافقات سفر نخست وزیر عراق به ایران، اظهار کرد: آنچه می‌تواند برای حوزه‌ی اقتصاد کشور و همچنین بخش خصوصی ایران دارای اهمیت باشد، حضور تمام تیم اقتصادی دولت عراق در هیأت همراه مصطفی الکاظمی در سفر به ایران است. به گزارش […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع