آغاز اجرای مانور لایروبی خطوط فاضلاب در خوزستان

ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان از اجرای مانور لایروبی و رفع انسداد خطوط فاضلاب با هدف مراقبت و پایداری در سیستم های بهداشتی دفع فاضلاب قبل از شروع بارندگی ها در استان خبر داد.

صادق حقیقی پور در گفت و گو با ایسنا با اشاره به مانور لایروبی فاضلاب در شهرهای خوزستان اظهار کرد: با بسیج کردن امکانات آبفای خوزستان امروز در شهرستان آبادان مانور لایروبی و رفع انسداد خطوط فاضلاب با ماشین آلات مکانیزه شرکت آبفای خوزستان اجرایی شد.

وی افزود: با توجه به مشکلات آبادان این مانور از این شهر آغاز شده و سپس در شهرهای اهواز، خرمشهر، ماهشهر، بندرامام، شادگان، سوسنگرد و کوت عبدالله نیز طبق برنامه زمان بندی شده اجرایی می شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان تصریح کرد: مهمترین هدف ما مراقبت و پایداری در سیستم های بهداشتی دفع فاضلاب قبل از شروع بارندگی ها در استان است. طول کل خطوط اصلی و فرعی فاضلاب در استان ۵ هزار ۴۰۰ کیلومتر و تعداد ایستگاه های پمپاژ ۳۸۰ ایستگاه  است. در شهر آبادان طول خطوط فاضلاب ۷۲۵ کیلومتر و ۴۸ ایستگاه پمپاژ وجود دارد که باید لایروبی، رفع انسداد و شستشو شوند.

حقیقی پور عنوان کرد: درصد بهره مندی مردم از خدمات بهداشتی فاضلاب در خوزستان بدون احتساب شهر اهواز، ۴۰ درصد و در شهر آبادان با اقدامات انجام شده در سال های اخیر به ۸۲ درصد رسیده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

برق مانع توسعه جنوب استان کرمان شده است

س جولای 28 , 2020
ایسنا/کرمان رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب استان کرمان از مشکلات و موانع توسعه جنوب استان کرمان سخن به میان آورد و عنوان کرد: تامین برق یکی از بزرگترین مشکلات توسعه جنوب استان بوده به طوری که هم اکنن چند طرح ما در این منطقه به این دلیل معطل […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع