آمار افزایشی بیماران کرونایی استان اردبیل نگران‌کننده است

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل نسبت به آمار افزایشی و نگران‌کننده بیماران بستری و بدحال مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در مراکز درمانی استان اردبیل هشدار داد.

به گزارش ایلنا، حبیب زاده با اعلام این مطلب به خبرنگار ایلنا گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۶۳ نفر در استان اردبیل بستری شده اند.

وی با ابراز نگرانی از وضعیت موجود گفت: در حال حاضر ۴۲۹ بیمار در بخش‌های کرونای بیمارستان‌های استان بستری بوده که از این تعداد ۵۸ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه هستند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ضمن اظهار تاسف افزود: متاسفانه در طی ۲۴ ساعت گذشته ۴ نفر فوت کردند و حدود ۷۰ بیمار در بیمارستان سبلان بستری هستند که از تعداد ۱۰ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه حضور دارند.

وی ادامه داد : خدمات بیماران کرونایی بعنوان بیمارستان معین در شهر اردبیل در بیمارستان سبلان بخوبی انجام می‌گیرد و برای خروج از پیک دوم اپیدمی نیاز به همکاری همه جانبه مردم است که با زدن ماسک، رعایت پروتکل‌های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و شستن دست امکان‌پذیر است.

در پایان دکتر حبیب زاده از زحمات کادر درمانی بیمارستان سبلان اردبیل قدردانی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نفت مسجد سلیمان صفر - پرسپولیس یک/ یک نیمه تا پوکر قهرمانی

ج جولای 24 , 2020
پرسپولیس نیمه نخست دیدار با نفت مسجد سلیمان را با برتری به پایان رساند. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم فوتبال پرسپولیس در هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت 20:45 امشب در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان به مصاف نفت رفتند و نیمه نخست این دیدار […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع