آمار قربانیان پاندمی کرونا در اسپانیا ممکن است ۶۰ درصد بالاتر از ارقام رسمی باشد

آمار قربانیان پاندمی کرونا در اسپانیا ممکن است نزدیک به ۶۰ درصد بالاتر از رقمی باشد که به‌طور رسمی اعلام شده است.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری رویترز، آمار قربانیان پاندمی کرونا در اسپانیا ممکن است نزدیک به ۶۰ درصد بالاتر از رقمی باشد که به‌طور رسمی اعلام شده است. 

این خبر را روزنامه ال پاس امروز -‌یکشنبه- گزارش داد. 

بنا به گزارش این روزنامه، آمار رسمی قربانیان تنها براساس ارقام کسانی است که رسما ابتلایشان به کرونا تایید شده است. اما رقم جان‌باختگانی که مشکوک به ابتلا به کرونا بوده‌اند در این آمار دخیل نشده است. 

آمار رسمی حکایت از جان باختن ۲۸ هزار و ۴۳۲ نفر در پی ابتلا به کووید-۱۹ دارد، اما تحقیقات ال پاس نشان از آن دارد که این رقم ممکن است ۴۴ هزار و ۸۶۸ باشد. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مهار حریق در اتاقک یک مرکز تجاری در قلهک

ی جولای 26 , 2020
سخنگوی سازمان آتش نشانی درباره آتش‌سوزی در یک مرکز تجاری در قلهک توضیحاتی ارائه کرد. جلال ملکی (سخنگوی سازان آتش‌نشانی شهرداری تهران) درباره جزییات این حادثه گفت: یک مورد حادثه در یک مرکز تجاری در خیابان شریعتی، بین دوراهی قلهک و سه راه یخچال در ساعت 19:12 به سامانه 125 […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع