آمریکا از شمار دیپلمات‌های چینی در این کشور خواهد کاست

دولت آمریکا از چین خواهد خواست تا از شمار دیپلمات‌هایش در این کشور بکاهد.

به گزارش ایلنا، روزنامه واشنگتن پست گزارش داد که دولت «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری‌ آمریکا از چین خواهد خواست تا از شمار دیپلمات‌هایش در این کشور بکاهد. 

این روزنامه به نقل از مقام‌های عالی‌رتبه وزارت خارجه آمریکا گزارش داد که واشنگتن با توجه به افزایش تنش‌ها میان دو کشور از پکن خواهد خواست تا از شمار دیپلمات‌های خود در این کشور بکاهد.

یکی از این مقام‌ها به واشنگتن تایمز گفت که این تصمیم طی روزهای آینده به مقام‌های چینی اعلام خواهد شد. 

یک مقام دیگر نیز عنوان کرد که این تصمیم برای کاستن فشار از روی اداره تحقیقات فدرال آمریکا که طی ماه‌های گذشته شمار کثیری از ماموران خود را مامور تحقیق درباره دیپلمات‌های چینی کرده است صورت می‌گیرد.  

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

حضور نمایندگان در کنار بازنشستگان در خانه‌های امید

چ جولای 29 , 2020
بر اساس تفاهم‌نامه صندوق بازنشستگی کشوری و بیمه ملت، انواع بیمه‌نامه‌ها با تخفیف‌های ویژه و در 12 قسط به بازنشستگان و وظیفه‌بگیران عضو این صندوق ارائه ‌می‌شود. ایلنا، مدیر بازاریابی بیمه ملت؛ امضای این تفاهم‌نامه را ایجاد فرصتی مناسب برای نمایندگان به منظور تلاش برای تبلیغات بیشتر و جذب مشتری […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع