آمریکا در قطع همکاری با سازمان بهداشت جهانی تجدیدنظر کند

اتحادیه و کمیسیون اروپا از آمریکا خواست تا در تصمیم خود مبنی بر قطع ارتباط با سازمان بهداشت جهانی تجدیدنظر کند.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری رویترز، اتحادیه و کمیسیون اروپا از آمریکا خواست تا در تصمیم خود مبنی بر قطع ارتباط با سازمان بهداشت جهانی تجدیدنظر کند. 

«جوزپ بوررل»، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در بیانیه گفت: «در مقابله با تهدید جهانی کووید-۱۹، اکنون زمان تقویت همکاری و یافتن راه‌حل‌هاش مشترک است. باید در این راستا از اقدام‌هایی که به نتایج تلاش‌های جهانی را زیر سؤال می‌برد خودداری کرد. در این راستا از آمریکا می‌خواهیم که از تصمیم خود مبنی بر قطع همکاری با سازمان بهداشت جهانی خودداری کند.»

وی افزود: «کشورهای عضو اتحادیه اروپا همچنان به حمایت از سازمان بهداشت جهانی ادامه داده و کمک‌های خود به آن را افزایش می‌دهد.»

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تاکید بر پرداخت ۸۰٪ علی‌الحساب مالیات بر ارزش افزوده صادرات صادرکنندگان

ش مه 30 , 2020
محمد مسیحی در ابلاغیه‌ای به ادارات کل سازمان امور مالیاتی خواستار تسریع در استرداد مالیات بر ارزش افزوده و تاکید مجدد نسبت به پرداخت ۸۰٪ بصورت علی الحساب قبل از قطعی شدن صادرکنندگان شد. به گزارش ایلنا، با پیگیری‌های بعمل آمده توسط  کنفدراسیون صادرات ایران، محمد مسیحی در ابلاغیه‌ای به […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع