آمریکا و متحدانش در خلیج فارس از حشد شعبی کینه دارند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المعلومه، علی الحسینی از رهبران حشد شعبی عراق، کشورهای غربی و شیخ نشینان خلیج فارس را به تلاش برای نابودی حشد شعبی از طریق ایجاد فتنه میان عراقی ها و مطالب رسانه ای نادرست متهم کرد.

وی افزود: آمریکا و متحدان غربی و شیخ نشینان خلیج فارس از حشد شعبی کینه دارند و به دنبال انتقام خواهی هستند؛ زیرا طرح های آنها را برای پاره پاره کردن عراق به شکست کشانده است و داعش ساخته دست آنها را با وجود همه حمایت های مالی و تسلیحاتی این کشورها از این گروه تروریستی، متلاشی کرده است.

علی الحسینی تاکید کرد: طی سه روز گذشته جنگ رسانه ای آشکاری علیه حشد شعبی آغاز شده است که هدفش ایجاد فتنه با هدف خدشه وارد کردن به خون فرماندهان و رزمندگان حشد شعبی بوده است.

وی با اشاره به اینکه این تحرکات راه به جایی نخواهد برد، گفت: حشد شعبی حامی همه طیف های عراقی بوده است. حشد شعبی باقی است و آمریکا دیر یا زود از عراق خواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عضو شورای اسلامی شهر محمدیه استعفا داد

ی ژوئن 28 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، جلسه شورای اسلامی شهر محمدیه عصر یکشنبه با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی در صحن شورا برگزار شد. ناظم اله فرهادی رئیس شورای اسلامی شهر محمدیه در این جلسه اظهار کرد: تکمیل و تسریع در اجرای عملیات پروژه‌های نیمه کاره از اولویت‌های شورا و شهرداری […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع