ابتلای ۷ نفر به کرونا در شاهین شهر در ۲۴ ساعت گذشته

ایسنا/اصفهان مدیر شبکه بهداشت و درمان شاهین شهر و میمه از ابتلا ۷ نفر به کرونا و بهبود یک بیمار بستری در بیمارستان در شهرستان، خبر داد.

علی پارسا امروز (یکشنبه، ۵ مرداد ماه) در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۶ نمونه ازمایش از افراد مشکوک به کرونا اخذ شد، که از این تعداد نتایج تست ۷ نفر مثبت بود.

وی، حال عمومی ۷ بیمار جدید را مساعد دانست و افزود: این بیماران در قرنطینه خانگی دوران نقاهت را سپری می‌کنند، همچنین در ۲۴ ساعت گذشته یک نفر از بیماران بستری بهبود یافته از بیمارستان ترخیص شده ‌است.

به گزارش ایسنا، مدیر شبکه بهداشت و درمان شاهین شهر و میمه، با بیان اینکه در شبانه روز گذشته بیمار بدحال و نیاز به بستری در بیمارستان نداشتیم، خاطرنشان کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا در شهرستان، تا کنون یک هزارو ۱۰۷ مورد کرونا مثبت در شهرستان شناسایی شده که از این تعداد ۴۳ نفر جان خود را از دست داده اند و ۲۹ نفر نیز در بیمارستان بستری هستند، همچنین ۲۷۵ بیمار بستری شده نیز بهبود یافته و ترخیص شده‌اند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تقاضای استاندار از مردم خوزستان در همزمانی کرونا و گرما: تحمل کنید

ی جولای 26 , 2020
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان گفت: مردم خوزستان در این روزها با دمای بالای ۵۰ درجه و شرجی بالای ۸۰ درصد و در عین حال استفاده از ماسک، واقعا شرایط سخت و دشواری دارند اما باز هم باید بگویم باید تحمل کنیم؛ گرما و شرجی کشنده نیست ولی ویروس کرونا کشنده است. […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع