ابراز احساسات ترامپ در قبال پادشاه سعودی در گفتگو با بن سلمان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری رسمی عربستان (واس)، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا امروز با محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی تلفنی گفتگو کرد.

ترامپ در این گفتگوی تلفنی در جریان وضعیت جسمانی سلمان بن عبدالعزیز پادشاه سعودی قرار گرفت و ابراز امیدواری کرد هر چه زودتر وی سلامتی کامل خود را به دست آورد.

محمد بن سلمان نیز از ابراز احساسات ترامپ در قبال سلمان بن عبدالعزیز قدردانی کرد. در این گفتگو همچنین مسائل مورد اهتمام طرفین و آخرین رویدادهای منطقه ای و جهانی مورد بحث و رایزنی قرار گرفت.

دیوان پادشاهی سعودی امروز با صدور بیانیه ای اعلام کرد که سلمان بن عبدالعزیز تحت یک عمل جراحی قرار گرفت. بر اساس این گزارش، دیوان پادشاهی سعودی مدعی شد که عمل جراحی ملک سلمان موفقیت آمیز بوده است.

طبق بیانیه صادره از سوی دیوان پادشاهی سعودی، در این عمل جراحی، کیسه صفرای ملک سلمان در بیمارستان «ملک فیصل» برداشته شده است.

در بیانیه مذکور همچنین آمده است که طبق توصیه های پزشکی، ملک سلمان باید مدتی را در بیمارستان بستری بماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

می‌خواهیم افتخار دو شکست پرسپولیس را به نام خودمان ثبت کنیم

پ جولای 23 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در نشست خبری پیش از بازی تیمش با پرسپولیس، ضمن تشکر از اعضای هیات مدیره باشگاه و فرماندار مسجد سلیمان گفت: پرسپولیس در اصل قهرمان شده است و باید به هوادارانشان تبریک گفت. با این حال سعی می […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع