اتهامات باورنکردنی فرهاد مجیدی به سیدعلی و جواد نکونام!

سرمربی استقلال در پستی اینستاگرامی اتهاماتی به داور دیدار تیمش مقابل فولاد خوزستان وارد کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، ترکش‌های شکست استقلال در خوزستان و اخراج دو بازیکن و فرهاد مجیدی همچنان ادامه دارد و اکنون فرهاد مجیدی در پیامی اینستاگرامی و کد دار به سرمربی فولاد خوزستان و داور این بازی اتهاماتی عجیب وارد کرده است.

فرهاد مجیدی با اشاره به ویلای امیردشت، کار در شهرداری تهران به کمک آقای فامیل! عضو رایگان مدرسه فوتبال، معرف ویزای اسپانیا، شام و ناهار در رستوران تهرانسر، در نهایت اعلام کرده که تک و تنها هستم اما هرگز مقابل بی عدالتی سکوت نمی کنم. مردم خیلی زود متوجه حقیقت خواهند شد.

نکته اینکه در میان کدهای فرهاد مجیدی همه چیز متوجه جواد نکونام خواهد شد. سرمربی کنونی فولاد خوزستان که در دوران مربیگری در نساجی مازندران با ادعای اطرافیان فرهاد مجیدی از سیدعلی در ویلایی در امیردشت پذیرایی کرده بود. جواد نکونام مدرسه فوتبالی نیز در منطقه غرب تهران دارد و تنها بازیکنی است که سابقه چند ساله حضور در اسپانیا و لالیگا را در کارنامه دارد و اکنون با کد (معرف ویزای اسپانیا) از سوی فرهاد مجیدی مواجه شده است.

IMG_20200626_210351_418

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

درگیری شدید پس از پایان فینال لیگ برتر فوتسال (ویدیو)

ج ژوئن 26 , 2020
پایان فینال لیگ برتر فوتسال با درگیری و جنجال همراه بود. به گزارش ایلنا، بعد از اتمام دیدار فینال لیگ برتر فوتسال که با قهرمانی مس سونگون همراه بود، درگیری شدیدی در سالن پورشریفی تبریز اتفاق افتاده که موجب شده تا این لحظه جشن قهرمانی به تعویق بیفتد. سرمربیان، بازیکنان […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع