اتهام‌زنی مجدد واشنگتن به تهران درباره دخالت در انتخابات آمریکا

یک نهاد اطلاعاتی آمریکا بار دیگر با تکرار برخی مواضع بی‌اساس، ایران را به تلاش برای دخالت در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا متهم کرد.

به گزارش ایلنا، «ویلیام ایوانیا»، مدیر «مرکز ملی امنیت و ضداطلاعات» آمریکا، با تکرار برخی مواضع بی‌اساس، مدعی شد که ایران، چین و روسیه به دنبال تلاش برای مداخله در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا هستند.

وی در ادامه ادعاهای خود افزود که برخی کشورهای خارجی در صدد تاثیرگذاشتن بر دیدگاه‌های شهروندان آمریکایی از طریق رسانه‌های سنتی و شبکه‌های اجتماعی هستند.

ایوانیا ادامه داد: «در حال حاضر عمده نگرانی ما از چین، روسیه و ایران است. هر چند ممکن است سایر کشورها نیز در این زمینه مداخله‌هایی انجام دهند».

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مشهد در وضعیت بحران ابتلا به کرونا قرار دارد/ مردم به مشهد سفر نکنند

ج جولای 24 , 2020
قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور گفت: مشهد در وضعیت بحران ابتلا به کرونا قرار دارد و از مردم درخواست می‌خواهیم به هیچ عنوان به این شهر سفر نکنند. به گزارش ایلنا، دکتر حریرچی با اعلام این خبر افزود: آمارها نشان دهنده افزایش 300 درصدی میزان بیماران […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع