اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در بیرجند

ایسنا/خراسان جنوبی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده در شهرستان بیرجند خبر داد.

سرهنگ غلامرضا شاهوردی اظهار کرد: در راستای تأمین امنیت اجتماعی و روانی و مطالبات شهروندان، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده در سطح شهرستان بیرجند به مرحله اجرا درآمد.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی بیان کرد: مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی چندین نقطه آلوده در شهرستان بیرجند را که به محل فعالیت خرده فروشان موادمخدر تبدیل شده بود را شناسایی کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی تصریح کرد: در پاکسازی این محله‌ها 32 خرده فروش موادمخدر دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

شاهوردی با تأکید بر قاطعیت پلیس در برخورد با سوداگران مرگ، نجات نسل آینده جامعه از تهدید بزرگ موادمخدر صنعتی و روانگردان را مشروط به همکاری و مشارکت فعال آحاد مردم و دستگاه‌های مرتبط دانست و به عموم شهروندان توصیه کرد در صورت اطلاع از فعالیت مشکوک به ویژه در زمینه توزیع انواع موادمخدر، مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام کنند.

انتهای پیام 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تشریح سند برنامه راهبردی دیوان محاسبات در کمیسیون اصل نود

س سپتامبر 15 , 2020
سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی از ارائه سرفصل‌هایی از سند برنامه راهبردی میان مدتِ دیوان محاسبات توسط بذرپاش در جلسه این کمیسیون خبر داد. علی خضریان در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به جلسه بعدازظهر امروز(سه‌شنبه) کمیسیون اصل ۹۰ با حضور مهرداد بذرپاش رئیس دیوان محاسبات و معاونین […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع