احداث ۲۱ هزار واحد طرح اقدام ملی مسکن در آذربایجان غربی

ایسنا/آذربایجان غربی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: اجرای طرح اقدام ملی مسکن از اولویت های مهم دولت است.

آیدین رحمانی امروز چهارشنبه یک مرداد در یکصد و پنجمین جلسه شورای تامین مسکن استان، با اشاره به تاکید دولت تدبیر و امید برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن در کشور، گفت: اجرای این طرح یکی از مهمترین اولویت های دولت تدبیر و امید است و رییس جمهور نیز توجه ویژه ای برای اجرای این طرح دارند که امیدواریم با اجرای این طرح بتوانیم بخشی از نیازهای افراد جامعه به مسکن را تامین کنیم.

وی با اشاره به اتمام ثبت نام این طرح در استان و آماده شدن بخشی از مراحل اجرایی آن در شهرهای مختلف استان، گفت: در استان حدود ۲۱ هزار واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی مسکن احداث خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه بخشی از زمینهای مورد نیاز این طرح توسط اداره کل راه و شهرسازی تامین می شود اظهار کرد: بخش دیگری از زمینهای مورد نیاز این طرح نیز باید از طریق زمینهای مازاد دستگاه های اجرایی استان تامین شود.

رحمانی گفت: دستگاه های اجرایی باید زمینهای مازاد خود را برای اجرای این طرح در اختیار راه و شهرسازی استان قرار دهند.

وی تصریح کرد: در صورت معرفی نشدن زمینهای مازاد توسط دستگاه های اجرایی، این زمینها شناسایی و بدون در نظر گرفتن نظر دستگاه اجرایی در اختیار اجرای طرح اقدام ملی مسکن قرار خواهند گرفت.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی همچنین از حل مشکلات واحد های مسکن مهر در استان خبر داد و گفت: کمیته های ویژه بصورت هفتگی برای بررسی و رفع مسائل و مشکلات مساکن مهر در استان فعالیت می کنند که امیدواریم با رفع موانع موجود ، تمامی واحد های مسکن مهر استان تا پایان پاییز امسال به بهره برداری برسند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

برخی بخشنامه های داخلی بانک ها مانع تسهیل تولید است

چ جولای 22 , 2020
ایسنا/آذربایجان غربی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید لازم الاجراست گفت: متاسفانه بخشنامه ها و مصوبات داخلی برخی بانک ها مانع رونق تولید و حل و فصل مشکلات واحدهای راکد تولیدی است. محمدمهدی شهریاری امروز چهارشنبه یک مرداد در جلسه کارگروه تسهیل و […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع