احساس امنیت مولفه ای مهم و ارزشمند است+ فیلم

فرمانده نیروی انتظامی استان قزوین گفت: احساس امنیت امروز مولفه ای مهم و ارزشمند است و انتقال حس امنیت و عاری کردن جامعه از جرم و جنایات از مشترکات رسانه و پلیس است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، سردار مهدی حاجیان روز پنجشنبه در بازدید از دفتر خبرگزاری ایلنا در قزوین به تشریح خدمات پلیس در سطح جامعه پرداخت و اظهار کرد: همه افراد در زندگی روزانه با پلیس سر و کار دارند و پلیس امروز در ۱۷۰۰ نقطه با مردم در تماس است که نشان دهنده ارتباط تنگاتنگ پلیس با مردم است.

فرمانده نیروی انتظامی استان قزوین افزود: پلیس می‌تواند به عنوان یک نیروی خدمتگزار می‌تواند در سرنوشت انسان‌ها  با ارائه خدمات مطلوب تاثیر طولانی مدت داشته باشد.

سردار حاجیان بیان کرد: اگر پلیس نباشد و امنیت داخلی و عمومی ما تامین نشود، توسعه‌ اقتصادی، اجتماعی و سیاسی نیز فراهم نمی‌شود و امینت بسترساز تمام این توسعه‌هاست‌.

وی ادامه داد: امروز هر اقدام پلیس مبتنی بر کار تحقیقی و پژوهشی و نظرسنجی است و پلیس هوشمند امروز باید به علوم چون جامعه شناسی، روانشناسی، حقوق، علوم اجتماعی و فرهنگی برای تصمیم گیری مجهز باشد.

مقام ارشد انتظامی استان اضافه کرد: ماموریت‌های پلیس انعطاف‌پذیر است، به عنوان مثال در موضوع کرونا پلیس بلافاصله تغییر تاکتیک داد و با حضور در مراکز درمان، راه ها و  نظارت براصناف علاوه بر ماموریت‌های جاری، عهده‌دار ماموریت‌های تازه‌ای نیز شد.

فرمانده نیروی انتظامی استان با اشاره به نقش تاثیر گذار پلیس بر امنیت فضای  مجازی تصریح کرد: حضور هوشمندانه پلیس فتا در این فضا در نقش ایجابی و سلبی توانسته ضمن مبارزه با متخلفین از ناهنجاری های عمومی در این فضا جلوگیری کند.

سردار حاجیان پلیس را تنها نیروی مسلح اجتماعی خواند که با حضور در بطن و متن زندگی مردم با نگاه نظارتی و مجری قانون توانسته به برقراری امنیت پایدار کمک کند.

حجم ویدئو: 98.08M
|
زمان ویدئو: 00:10:09

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ساخت بیمارستان نیاز ضروری مردم شهرستان راز و جرگلان/ وضعیت نامناسب منطقه از نظر زیرساخت‌های جاده‌ای

ج آگوست 14 , 2020
نماینده مردم بجنورد، راز و جرگلان، گرمه، جاجرم و مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی، ضعف زیرساخت های درمانی را از مشکلات شهرستان راز و جرگلان عنوان کرد و گفت: زیرساخت ها در این منطقه باید تقویت شود. به‌گزارش ایلنا، محمد وحیدی در نشست بررسی و پیگیری مشکلات عمرانی […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع