اختصاص ۲ شعبه در دادگاه کاشان به موضوع امر به معروف و نهی از منکر

به گزارش خبرنگار مهر روح الله صنعتکار عصر سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان کاشان اظهار داشت: یکی از موضوعات مطرح شده در این جلسه برگزاری برخی از جلسات در بخش‌های تابعه کاشان از جمله قمصر، نیاسر و برزک بود که این موضوع به تصویب رسید.

وی با اشاره به لزوم رواج امر به معروف و نهی از منکر در دستگاه‌های اجرایی شهرستان کاشان ابراز داشت: فرماندار کاشان مقرر شد در دیتگاه های ۲۴ گانه اجرایی شهرستان اقدامات لازم را انجام دهد.

معاون اجتماعی و مطالبه گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر کاشان با بیان اینکه پارک‌های بانوان در کاشان باید نسبت به گذشته بیش از پیش رونق داشته باشد، تصریح کرد: لازم است این اماکن توسط دستگاه‌های ذی ربط به نحو شایسته ای تجهیز شود تا با حضور بانوان شهرستان به محلی برای تفریح و ورزش و اجرای مسابقات ورزشی همانند دوچرخه سواری تبدیل شود.

وی همچنین از اختصاص دو شعبه در دادگاه کاشان به منظور رسیدگی به موضوع امر به معروف و نهی از منکر خبر داد و خاطرنشان کرد: آموزش مربیان مد و لباس اسلامی، ساخت المان‌هایی در شهر در خصوص عفاف و حجاب توسط شهرداری کاشان، نظارت ۴۷ اتحادیه صنفی بر ناهنجاریهای پوشاکی و مانکن‌های مبتذل از جمله دیگر موضوعاتی بود که در جلسه اخیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان به تصویب رسید.

صنعتکار افزود: موضوع ماه محرم الحرام و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، مفاسد اقتصادی و بحران شناخت دینی برخی جوانان، تأسیس شورای بانوان و سیاست گذاری‌های مربوطه و شناسایی مظاهر فساد شناسی از دیگر موضوعات مورد پیگیری در جلسات آینده ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان کاشان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سه نامگذاری جدید در تبریز در راستای بزرگداشت مفاخر

س جولای 28 , 2020
به گزارش خبرگزاری مهر، سعید حاجی‌زاده در این باره اظهار داشت: با پیشنهاد اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان و تصویب شورای نامگذاری معابر و اماکن عمومی، در آستانه روز مشروطه و در راستای گرامیداشت سران نهضت مشروطه در تبریز، نام ایستگاه متروی میدان قطب به ایستگاه […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع