ارجحیت سلامت گونه‌های گیاهی و جانوری بر تولید

استاندار سمنان با بیان اینکه نهایت همکاری به منظور رفع مشکلات واحدهای تولیدی استان در دستورکار مدیران قرار دارد، افزود: یکی دیگر از مسائلی که در بحث تقویت و حمایت تولید باید مورد توجه قرار داشته باشد، دغدغه های محیط زیستی است که دارای اولویت بوده و بر مسائل مرتبط با تولید ارجحیت دارد.

به گزارش ایلنا،علیرضا آشناگر استاندار سمنان در جلسه بررسی و رسیدگی به موارد و مشکلات یکی از شرکت‌های تولیدی و فرآوری معدنی مس دامغان گفت: همانطور که مکررا تاکید شد واحدهای تولیدی استان زمانی می توانند درخواست تسهیلات داده و از منابع اعتباری تسهیلات رونق تولید بهره مند شوند که منابع و حسابهای مالی خود را به سیستم بانکی استان انتقال داده و در این سیستم بانکی دارای گردش مالی باشند. 

آشناگر با بیان اینکه نگاه مثبت همراه با مساعدت همه‌ جانبه برای رفع مشکلات و دغدغه مندی های زیست ‌محیطی در استان وجود دارد، تاکید کرد: تامین امنیت و سلامت زیست افراد و همچنین گونه های مختلف جانوری و گیاهی در استان مقدم بر امر تولید است و نیاز است تا واحدهای تولیدی نیز به رفع دغدغه های محیط زیستی اهتمام داشته باشند.

وی به مباحث و مسائل مطرح شده در خصوص واحد تولیدی معدنی مس دامغان اشاره داشت و گفت: بحث تامین آب یکی از درخواست‌های صاحبان این واحد بود که مقرر شد تا ‌شناسایی و ارائه پروانه برداشت از سوی متقاضی انجام و تخصیص و مساعدت از سوی امور‌ منابع آب استان نیز صورت گیرد.

وی ادامه داد: همچنین تاکید شد تا با توجه به وضعیت آبی استان، شرکت نسبت به شناسایی چاه های جدید و برنامه ریزی برای تامین آب پایدار اقدام کند و احداث بند در مناطق تحت فعالیت واحد تولیدی، یکی از این راهکار هاست که می تواند در بحث تامین ‌آب بسیار تاثیر گذار باشد و مجموعه مدیران مرتبط استان نیز با نگاه مثبت به این‌ مقوله نسبت به‌ مساعدت اقدام ‌خواهند کرد.

استاندار سمنان از رسیدگی به درخواست تامین برق واحد تولیدی در قالب چند پیشنهاد خبر داد و اظهار داشت: بخشی از مطالبات شرکت در محدوده استان است که با جدیت رسیدگی و بخش دیگری که مسائل خارج از استان است نیز از طریق مکاتبات تا حصول نتیجه مطلوب پیگیری می شود و در خصوص دریافت تسهیلات نیز ستاد تسهیلات رونق تولید استان آمادگی دارد تا در صورت وجود گردش مالی در سیستم بانکی استان، نسبت به پرداخت تسهیلات به این واحد تولیدی اقدام‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نظارت ویژه کمیته‌های انضباطی و اخلاق فدراسیون فوتبال در لیگ برتر و دسته اول

پ جولای 23 , 2020
کمیته‌های انضباطی و اخلاق فدراسیون فوتبال اطلاعیه ای صادر کردند. به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون‌ فوتبال، در این اطلاعیه‌ آمده است: ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شبانه روزی متولیان برگزاری رقابت های باشگاهی فوتبال در برپایی منظم‌، هر چه بهتر و دور از شائبه […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع