اروپا با بیش از ۲۰۶ هزار فوتی کرونایی، آسیب دیده ترین منطقه جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، خبرگزاری فرانسه در گزارشی به نقل از منابع رسمی اعلام کرد که از مجموع ۱۵ میلیون و ۲۳۷ هزار و ۷۸۴ مبتلا به بیماری کووید ۱۹، سه میلیون و ۲۸۶ هزار نفر در اروپا بسر می برند.

اروپا از نظر تعداد کشته‌های ناشی از بیماری کووید ۱۹ آسیب دیده ترین منطقه در جهان است. از مجموع مبتلایان در اروپا به کرونا، ۲۰۶ هزار و ۶۳۳ نفر تاکنون کشته شده‌اند. این رقم در جهان ۶۲۶ هزار و ۹۹۴ نفر است.

در ادامه گزارش آمده است: با توجه به اینکه بیماری همه گیر کووید ۱۹ در سراسر جهان به ویژه آمریکا همچنان قربانی می‌ِگیرد، فرانسه در تلاش است با اجبار افراد به پوشیدن ماسک در اماکن بسته و عمومی از شیوع هر چه بیشتر این بیماری جلوگیری کند.

پس از چهار روز رایزنی رهبران اروپایی در بروکسل در نهایت آنها بامداد سه شنبه گذشته به توافقی برای پرداخت بسته اقتصادی ۷۵۰ میلیارد یورویی برای مقابله با کرونا و پیامدهای آن به کشورهای عضو موافقت کردند؛ توافقی که مقام‌های اروپایی از آن به عنوان شناسنامه تولد اروپای جدید نام می‌برند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سلطانی‌فر: برای حذف نشدن استقلال از آسیا ۴۸ ساعته به مالزی رفتیم

پ جولای 23 , 2020
به گزارش خبرگزاری مهر، علی جباری، پیشکسوت باشگاه استقلال ظهر امروز پنجشنبه با حضور در وزارت ورزش و جوانان با مسعود سلطانی فر دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار وزیر ورزش و جوانان با اشاره به روند خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: طبق زمانبندی انجام شده […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع