از ورود دوربین‌های صدا و سیما برای پخش مسابقات پرسپولیس جلوگیری شود

باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ ایران درخواست کرد که در بازی‌های که این تیم میزبانی می‌کند دوربین‌های صدا و سیما اجازه ورود نداشته باشند.

به گزارش ایلنا، این باشگاه با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ فوتبال ایران، خواهان عدم حضور دوربین‌های تلویزیونی در بازی‌های تخت نظارت و اجرای آن سازمان به میزبانی خود شد.

در این نامه رسمی که ظهر امروز از سوی رییس هیات مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس برای سازمان لیگ فوتبال و حیدر بهاروند، رییس این سازمان و سرپرست فدراسیون فوتبال ایران ارسال شد، آمده است؛ «احتراما با توجه به توهین‌های مکرر برخی مجریان برنامه‌های صدا و سیما به باشگاه بزرگ پرسپولیس، و هواداران میلیونی آن که متاسفانه تداوم داشته و برخوردی از سوی دستگاه‌های نظارتی آن سازمان صورت نپذیرفته است، باشگاه پرسپولیس در جهت صیانت از اعتبار باشگاه متبوع و هواداران آن، درخواست دارد تا زمان عذرخواهی رسمی سازمان صدا و سیما ، از ورود دوربین‌های آن سازمان جهت پخش مسابقات رسمی که به میزبانی پرسپولیس، انجام می‌پذیرد، ممانعت به عمل آورد.

بدیهی است؛ باشگاه پرسپولیس، این حق را برای خود قائل است که تمامی اعضای تیم از انجام مصاحبه با دوربین‌های صدا و سیما در نشست‌های خبری و در میکسد زون خودداری نمایند. » گفتنی است اولین بازی خانگی که در ادامه رقابت های لیگ به میزبانی پرسپولیس انجام خواهد شد بازی با ذوب‌آهن است که انتظار است مراسم اهدای جام قهرمانی نوزدهمین دوره رقابت‎های لیگ برتر و جشن قهرمانی و پوکر سرخپوشان ایران در پایان آن برگزار شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کدخدایی جایگزین ره‌پیک در پژوهشکده شورای نگهبان شد

د جولای 27 , 2020
آیت الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان امروز در حکمی عباسعلی کدخدایی عضو حقوقدان و سخنگوی این شورا را به عنوان رییس جدید پژوهشکده شورای نگهبان منصوب کرد. به گزارش ایلنا، آیت الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان امروز در حکمی دکتر عباسعلی کدخدایی عضو حقوقدان و سخنگوی این شورا […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع