استاندار خراسان رضوی یکی از گزینه‌های وزارت صمت/ مشکل اصلی کارخانه‌ها فقدان مدیریت اقتصادی است

نماینده مردم بردسکن ، کاشمر، خلیل آباد و کوهسرخ از معرفی وزیر صنعت، معدن و تجارت توسط دولت در هفته جاری خبرداد و گفت: یکی از گزینه‌های دولت احتمالا استاندار خراسان رضوی است.

حجت الاسلام جواد نیک بین در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در حاشیه بازدید از کارخانه نساجی کاشمر اظهار کرد: در کشور منابع، نیروی انسانی خوب و کار آمد فراوانی وجود دارد ولی مدیریت اقتصادی درحال حاضر ناکارآمد است.

وی با بیان اینکه صنایع متنوع و شاخصی در کشور داریم ، گفت: عدم برنامه ریزی دولت در امور اقتصادی،  موجب شده همان جنس مورد نظر که تولید داخل داریم را از خارج کشور وارد کنیم.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با انتقاد از وضعیت نرخ ارز در کشور اظهار داشت: وقتی از خارج از کشور با ارز 4200 تومان اجناس وارد می‌شود طبیعی است که سرمایه گذاری که با ارز 18 هزار تومان کار تولید کرده است ورشکست می شود لذا باید تمهیدات بهتری را برای تولید داخل داشته باشیم.

نماینده مردم بردسکن، نمونه این کار بزرگ اقتصادی را در کارخانه نساجی کاشمر مدرس واقع در شهرک صنعتی بردسکن نام برد.

وی از پیگیری امور نساجی و صنعت شهرستان‌های ترشیز از طریق سازمان صنعت معدن  و تجارت خراسان رضوی خبر داد و اظهار داشت: باید جایگاه صنعت بیش از این مورد توجه قرار داشته باشد و برای حل این مهم نباید قول های داده شده زمان‌بر باشد.

نیک بین از معرفی وزیر صنعت معدن و تجارت توسط دولت در هفته جاری خبرداد و افزود: یکی از گزینه های دولت احتمالا استاندار خراسان رضوی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دیدار بسیار ظریف با وزیر مشاور در امور خارجی قطر

س جولای 28 , 2020
علی اصغر خاجی دستیار ارشد وزیر امور خارجه در امور ویژه سیاسی کشورمان در سفر به دوحه با سلطان المریخی وزیر مشاور در امور خارجی قطر دیدار کرد. به گزارش ایلنا، در این ملاقات که در وزارت خارجه قطر برگزار شد، درخصوص مسائل دوجانبه و گسترش روابط سیاسی و اقتصادی […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع