استان زنجان ۱۲۶ شهید ورزشکار دارد

به گزارش خبرنگار مهر، علی خلیلی عصر شنبه در جلسه برگزاری کنگره سه هزار شهید استان در محل استانداری زنجان، برلزوم زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان در استان تاکید کرد. گفت: کنگره شهیدان در تبیین یاد و خاطره شهیدان بسیار موثر است.

وی با بیان اینکه جلسات کمیته ورزش و جوانان به صورت مرتب برگزار و پیگیری می‌شود، اظهار کرد: استان زنجان ۱۲۶ شهید ورزشکار دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان، با بیان اینکه مقدمات چاپ زندگینامه شهیدان اسماعیلی انجام شده است، ابراز کرد: سازمان‌های مردم‌نهاد، پیگیر ساخت و نصب اِلمان و تندیس شهدا در فضاهای ورزشی هستند.

خلیلی با بیان اینکه وصیت نامه شهدا نیز به صورت هفتگی در نشریات و فضای مجازی استان به چاپ می‌رسد، ابراز داشت: انجام این کار باعث می‌شود نسل سوم و چهارم انقلاب به خوبی شهیدان را بشناسند.

در ادامه این جلسه، مدیرکل حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس استان زنجان، از گردآوری اطلس شهدای استان زنجان از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران خبرداد و گفت: در این اطلس در هر صفحه عکس، وصیت‌نامه و بیوگرافی شهدای استان چاپ خواهد شد.

قاسم محمدی با بیان اینکه ۱۰۰ کتاب برای کنگره شهدا آماده سازی خواهد شد، افزود: ۳۰ جلد کتاب توسط اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان زنجان آماده خواهد شد و مابقی هم از سوی حوزه هنری، تبلیغات اسلامی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آماده سازی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ضرورت نوسازی ناوگان اتوبوسرانی شهر تبریز

ش آگوست 1 , 2020
به گزارش خبرگزاری مهر، روح‌الله متفکر آزاد، روز شنبه در بازدید از شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه افزود: در این راستا تلاش می‌شود برای تخصیص اعتبارهای لازم از سوی دولت و سازمان‌های مربوطه و مطالبه معوقات اتوبوسرانی، گامی اساسی در جهت خرید و نوسازی ناوگان اتوبوسرانی تبریز و رفع […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع