استنشاق گاز‌ در عمق چاه به عمر 50 ساله کارگر حفاری پایان داد

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان گفت: کارگر 50 ساله حفاری حین حفر چاه دچار گازگرفتگی شد و جان باخت.

به گزارش ایلنا، سرهنگ سید مجید فیض جعفری با اعلام خبر مرگ‌ کارگر 50 ساله، اظهار داشت: در پی تماس شهروندان، با مرکز فوریت های پلیسی 110 و اعلام گازگرفتگی و مرگ یک کارگر حفاری در منطقه “محمدشهر” شهرستان “کرج” بلافاصله مأموران کلانتری 44 “ولدآباد” برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

این مقام انتظامی افزود: پس از حضور ماموران با تحقیقات به عمل آمده مشخص شد، یک کارگر 50 ساله حفاری در حال حفر چاه بوده که به دلیل عدم استفاده از دستگاه تهویه هوا، گازهای خطرناک را استنشاق کرده و جان خود را از دست داده است.

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز در پایان اظهار داشت: شهروندان عزیز با رعایت نکات ایمنی در هنگام کار، از وقوع حوادث تلخ این چنینی پیشگیری کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

زن جوان: راز همسرم با یک تصادف برملا شد

چ جولای 22 , 2020
زن ۳۸ ساله که به حال و روز خود می‌گریست و برای روز‌های گذشته افسوس می‌خورد، درباره سرگذشت خودش به کارشناس اجتماعی کلانتری قاسم آباد توضیحاتی ارائه داد. به گزارش ایلنا، کنار دریای شمال در حال تفریح و خوش گذرانی بودیم که صدای زنگ تلفن دلهره عجیبی را در وجودم […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع