اسرائیل هرگز تا این حد از انزوا خارج نشده بود/ روی توافق با فلسطینی‌ها کار می‌کنیم

رئیس‌جمهوری آمریکا در نشستی خبری با نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی شرکت کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان، «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری آمریکا در آستانه امضای توافق ننگین عادی‌سازی روابط امارات و بحرین با اسرائیل، در نشستی خبری با «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی شرکت کرد. 

ترامپ در این نشست خبری گفت: «بسیاری از کشورها با من توافق می‌کنند. با پادشاه عربستان حرف زدیم و اتفاق‌های مثبتی می‌افتد. مسأله در حال حاضر صلح در خاورمیانه است. دهه‌هاست که قتل و خون در خاورمیانه روی داده است».

وی گفت: «ما از راه درستی وارد این مسأله شدیم. این مسأله برای فلسطینیان هم بسیار خوب است. ما روی توافق با فلسطینی‌ها کار می‌کنیم».

ترامپ طی اظهاراتی مضحک مدعی شد: «اسرائیل صلح می‌خواهد. آن‌ها در پی جنگ نیستند. آن‌ها ملتی از منظر نظامی بزرگ هستند. من فکر می‌کنم کار نتانیاهو عالی است. حتی نتانیاهو نیز از درگیری خسته شده است».

وی با بیان این‌که اسرائیل هرگز تا این حد از انزوا خارج نشده بود، گفت که انتظار دارد به زودی پنج یا شش کشور عرب دیگر با اسرائیل روابط عادی سیاسی برقرار کنند.

نتانیاهو نیز با تکرار برخی یاوه‌سرایی‌ها در این نشست خبری گفت که اسرائیل هرگز خود را منزوی نمی‌بیند بلکه این مقام‌های ایران هستند که انزوا را تجربه می‌کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

لزوم حمایت وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردگری از احیای ابنیه تاریخی رشت

س سپتامبر 15 , 2020
فرماندار رشت خواستار حمایت و پشتیبانی وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از احیاء و بازسازی ابنیه و اماکن تاریخی رشت شد. به گزارش ایلنا از رشت، علی فتح اللهی فرماندار رشت در دیدار با ساسان تاجگردون معاون برنامه ریزی و تامین منابع وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع