اطمینان دارم بعد از انتخابات با ایران به توافق می‌رسیم

رئیس‌جمهوری آمریکا در خصوص دستیابی به توافق با ایران بعد از انتخابات سوم نوامبر ابراز اطمینان کرد.

به گزارش ایلنا، «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا در خصوص دستیابی به توافق با ایران بعد از انتخابات سوم نوامبر ابراز اطمینان کرد.

ترامپ مدعی شد که اطمینان دارم بعد از انتخابات، یک توافق فوق‌العاده با ایران خواهیم داشت ولی در هر حال آنها باید تا زمان انتخابات صبر کنند؛ من پیشنهاد دادم که آنها این توافق را بگذارند برای بعد از انتخابات.

ترامپ در ادامه مدعی شد: «باید دید چه خواهد شد. درباره ایران، شاید یک هفته پس از انتخابات آن‌ها با ما صحبت کنند. تولید ناخالص داخلی ایران کاهش یافته است. آن‌ها گمان می‌کنند که می‌توانند با جو بایدن حرف بزنند. اما به آن‌ها گفته‌ام که صبر بکنند».

وی گفت: «بعد از انتخابات، اگر من پیروز شوم، با ایران معامله خواهم کرد».

رئیس‌جمهوری آمریکا افزود که ایران، روسیه و چین خواستار پیروزی «جو بایدن خواب‌آلود» در انتخابات هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عدم حمایت مسئولان از تنها زنبوردار شهرستان بجستان

س سپتامبر 15 , 2020
کارآفرین بجستانی شرایط بد اقتصادی و عدم حمایت جدی مسئولان را مانع توسعه شغل زنبورداری در منطقه بجستان دانست. مرتضی پور علی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در بجستان گفت: زنبورداری شغل مورد علاقه من است و با هدف توسعه و ترویج زنبورداری با هزینه شخصی این حرفه را […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع