اعتراضات کارگران نیشکر هفت‌تپه در گرمای ۵۰ درجه ادامه دارد

به گزارش خبرنگار مهر، کارگران امروز در حالی در دما و رطوبت بالا و شرایط کرونایی اعتراض خود را نشان می‌دادند که بی‌توجهی مسئولان بهداشت شوش به سلامت کارگران در شرایط کرونایی را مورد انتقاد قرار دادند.

آنان گفتند «انتظار داریم حداقل در این مدت ۴۲ روز یک مسئول بهداشتی در بین کارگران حاضر می‌شد و مطلبی بهداشتی را گوشزد می کرد».

کارگران می‌گویند «از تکرار مکررات خسته شدند و از مسئولان ارشد شهرستان گله کردند که آیا صدای آنها را می‌شنوند یا خیر؟»

کارگران می‌گویند «چطور تمام شرکت‌های نیشکری خوزستان با نداشتن بافت خاک مناسب سودآور هستند و تاکنون کارگری اعتصاب نکرده‌اند ولی هفت‌تپه فقط با اعتراض و اعتصاب حقوق می‌گیرد، آیا این نشان از ضعف مدیریتی نیست؟»

به گزارش خبرنگار مهر، کارگران همچنین خواستار خلع ید بخش خصوصی از مالکیت شرکت نیشکر هفت‌تپه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

استقرار سامانه گنبد آهنین در حیفا و کریات شمونه از ترس حزب الله

ی جولای 26 , 2020
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، رسانه‌های رژیم صهیونیستی از استقرار سامانه گنبد آهنین در حیفا و کریات شمونه در شمال فلسطین اشغالی از بیم واکنش حزب الله لبنان خبر دادند. کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که ارتش رژیم صهیونیستی چند سامانه گنبد آهنین در شمال […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع