اعلام آمادگی کمیسیون اجتماعی مجلس برای حمایت از کمیته امداد

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس در جهت تقویت کمیته امداد به عنوان یکی از مراجع حمایت از اقشارآسیب‌پذیر اعلام آمادگی کردند.

علی بابایی کارنامی در گفت‌وگو با ایسنا در مورد جلسه عصر امروز (سه‌شنبه) کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: جلسه ما با بسیج سازندگی و کمیته امداد بود. بسیج سازندگی درخواست‌ حمایت در جهت سازندگی با رویکرد محرومیت‌زدایی در روستاها و مناطق کمتر توسعه‌یافته را داشت. موضع آنها دفاع از اقشار آسیب‌دیده و محرومیت‌زدایی بود.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس افزود: بعضی از توقعات بسیج، در حوزه تقنینی و بخشی از آن نظارتی بود. آنها در جلسه امروز برای محرومیت‌زدایی اعلام آمادگی کردند اما خواستار اجازه قانون بودند.

نماینده مردم ساری در مجلس در مورد مذاکرات اعضای کمیسیون اجتماعی با کمیته امداد گفت: گزارشی از طرف این کمیته مبنی بر ایجاد ۳۵۰ هزار شغل که جزء مأموریت‌های کمیته امداد در برنامه ششم توسعه بوده است، ارائه شد. آنها خواستار توانمندسازی ممدجویان کمیته‌امداد شدند.

بابایی کارنامی در پایان گفت: در این جلسه اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس در جهت تقویت کمیته امداد به عنوان یکی از مراجع حمایت از اقشارآسیب‌پذیر اعلام آمادگی کردند. نمایندگان اظهار داشتند که از هر ایده‌ای که در جهت کمک به سازمان‌های اجتماعی کمک‌رسان باشد، حمایت می‌کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مجیدی، دانشگر را اخراج کرد/ حضور بازیکنان مبتلا به کرونای استقلال در تمرین

س جولای 21 , 2020
تمرین تیم فوتبال استقلال امروز (سه شنبه) در مجموعه انقلاب برگزار شد. به گزارش ایسنا، تمرین روز سه‌شنبه تیم فوتبال استقلال با صحبت‌های فرهاد مجیدی در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد. پیش از گرم کردن و کار ساده با توپ توسط بازیکنان، آبی پوشان  به کارهای بدنی و کششی رو […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع