افاضلی: بازی اول همیشه پر از ابهام است/ ۹ بازیکن خودم را در اختیار دارم

سرمربی پارس جم در مورد شرایط تیمش در آستانه بازی با صنعت نفت صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، هومن افاضلی با حضور در نشست خبری پیش از بازی با صنعت نفت آبادان در خصوص شرایط تیمش گفت: معمولا بعد از تعطیلی های طولانی مدت اولین بازی سختی‌های خاص خودش را دارد چرا که ما نه از میزان آمادگی جسمی و روحی و روانی بازیکنان خودمان خبر داریم و نه وضعیت تیم حریف و بازیکنانش خبر داریم و این موضوع کار را سخت می‌کند و به طور کلی بازی‌های اول همیشه ابهام زیاد دارد.

وی افزود: ما 9 بازیکن مصدوم داریم که تعداد زیادی از آنها بازیکنان کلیدی ما هستند. این کار ما را سخت می‌کند. ضمن اینکه این اواخر تمرینات منظمی هم نداشتیم به خاطر مسائلی که وجود داشت.

سرمربی پارس جم ادامه داد: این بازی بسیار دشوار است البته می‌دانم تیم صنعت نفت آبادان هم مشکلات زیادی دارد اما از لحاظ تمرینی نسبت به ما وضعیت بهتری داشت. ما بابک حاتمی را به عنوان بازیکن محروم داریم. محمد نوری و متین کریم‌زاده هم با ما هستند؛ اما فردا باید ببینیم می‌توانند برای ما بازی کنند یا خیر، چون هنوز مصدوم هستند و شرایط مساعدی برای بازی کردن ندارند. ضمن اینکه رباط صلیبی مگنو باتیستا قبل از تعطیلی لیگ پاره شده بود. باتیستا مهره کلیدی ما است و او را هم نداریم. محمد ابراهیمی و علی عبدالله‌زاده هم مصدوم هستند. محسن فیروزان مصدوم است امیرحسین رفیعی و ایمان باصفا هم هستند اینها بازیکنانی هستند که ما آنها را در اختیار نداریم. 

افاضلی در مورد بازی فردا مقابل نفت آبادان گفت: تیم صنعت نفت تیم بالای جدولی است و فوتبال خیلی خوبی هم بازی می‌کند و بازیکنان ممتاز و شاخصی در این تیم هستند. از عیسی آل کثیر که در نفت تهران بازیکن خود من بوده گرفته که البته فکر می‌کنم فردا حضور ندارد تا جهانی، ریکانی، بختیاری رحمانی، قریشی و اهل شاخه اینها بازیکنانی خیلی خوبی هستند. فکر می‌کنم بازی بازی نزدیکی خواهد بود ضمن اینکه یکی از همکاران پارسال من که با هم در اروند خرمشهر بودیم یعنی مرتضی بچاری هم در کادر فنی نفت آبادان است که نسبت به ما شناخت خوبی دارد.

وی در مورد مشکلات تمرینی پارس جنوبی اظهار داشت: ما مشکلات تمرینی داشتیم، به اندازه کافی تمرین نکردیم به خصوص در این اواخر، با توجه به مسائلی که داریم در این شرایط  جمع وجور کردن بچه‌ها از نظر ذهنی هم سخت است اما به هر حال باز‌ی‌ها شروع شده است و همه تیم‌ها می‌آیند به این امید که بازی‌های خوبی انجام بدهند و امتیاز بگیرند. ما هم تلاش می‌کنیم و ناامید نیستیم. تیم خوبی داریم و اگر شرایط مساعدی داشتیم قطعاً می‌توانستیم نتایج خیلی خوبی بگیریم اما الان هم ناامید نیستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

۹۶درصد معادن ایران کوچک هستند

ش ژوئن 27 , 2020
مدیر عامل صدر تأمین با اعلام اینکه حدود۹۶درصد معادن در ایران معادن کوچک هستند، تصریح کرد: یکی از اشکالات معادن کوچک پایین بودن ظرفیت آنها است. معدن داران قسمت های خوب مواد معدنی را برداشت وساختار معدن را به هم ریخته اند. معدن دار باید همزمان با استخراج کشف هم […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع