افتتاح رینگ فیبرنوری جزایر قشم، کیش و خارک با حضور وزیر ارتباطات

به گزارش خبرگزاری مهر، فریدون همتی گفت: این پروژه از محل اعتبارات طرح‌های ملی به اعتباری بالغ بر ۳۷۶ میلیارد ریال فردا در قشم به بهره برداری می‌رسد. وی افزود: با بهره برداری از این پروژه مسیر پشتیبان فیبر نوری برای جزایر فراهم و تامین شد.

همتی با بیان اینکه تمامی خدمات در استان باید بر بستر الکترونیک انجام شود تاکید کرد: توسعه و تقویت دولت الکترونیک با توجه به شرایط جهان امروز نیاز ضروری بوده و دنیا به سمت بهره گیری از فناوری‌های جدید و هوشمندانه در حال حرکت است.

استاندار هرمزگان بیان داشت: حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان فرصتی است تا وضعیت استان هرمزگان به خوبی در این خصوص بررسی و گزارش شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

معاونت‌های ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور به لرستان سفر می‌کنند

س سپتامبر 15 , 2020
به گزارش خبرگزاری مهر، سردار اسکندر مؤمنی امروز سه شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در لرستان، اظهار داشت: به زودی هیئتی متشکل از معاونت‌های ستاد مبارزه با مواد مخدر به استان لرستان اعزام می‌شود. وی، افزود: این هیئت جهت بهره گیری از نظرات، پیشنهادات و رهنمودهای نماینده ولی […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع