افتتاح همزمان ۴ پد بالگرد اورژانس هوایی در استان اصفهان

ایسنا/اصفهان مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان از افتتاح ۴ هلی پد اورژانس پیش‌بیمارستانی در زیار، جرقویه و شهرضا خبر داد.

غفور راستین، اظهار کرد: امروز (سه شنبه_۷ مرداد) ۴ هلی پد اورژانس پیش‌بیمارستانی در ۴ نقطه استان اصفهان به بهره برداری رسید. این پدها همزمان با یک پرواز متشکل از ۴ نفر کارشناس پروازی، معاون فنی و عملیات استان و مسئول اورژانس هوایی اصفهان، آزمایش و افتتاح شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، وی افزود: پد بالگرد شهر زیار در زمینی به وسعت ۴۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان به همت شهردار و شورای شهر زیار، پد حسن آبادِ جرقویه با هزینه یکصد میلیون تومان به همت شهردار و شورای شهر، پد کُهرویه شهرضا با اعتبار ۱۵۰ میلیون تومان به همت اداره گاز شهرستان و پد منظریه شهرضا در زمینی به وسعت ۶۰۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان به همت شهردار منظریه و شورای شهر در مجاورت جاده ترانزیتی اصفهان- شیراز به بهره برداری رسیدند.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان تصریح کرد: مراسم افتتاح این ۴ پد با حضور بخش‌داران، شهرداران، اعضای شورای شهر و مسئولان محلی برگزار شد.

راستین خاطرنشان کرد: در استان اصفهان ۲۴ هلی پد فوریت‌های پزشکی جانمایی شده و امیدواریم که سایر پدها نیز تا پایان امسال به بهره برداری برسند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

چرا بازیگر تُرک به ایران آمد؟

س جولای 28 , 2020
فیلمبرداری فیلم سینمایی «کوسه» به کارگردانی علی عطشانی و تهیه‌کنندگی سید محمد احمدی که یک ماه پیش آغاز شده بود، همچنان ادامه دارد و به تازگی آسیا تاشکین بازیگر ترک نیز به جمع بازیگران این فیلم اضافه شده است. به گزارش ایسنا به نقل از مشاور رسانه‌ای بیتافیلم، فیلم سینمایی […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع