افتتاح چند پروژه رفاهی در دانشگاه کشاورزی خوزستان

ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان با اشاره به افتتاح چند پروژه رفاهی در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان، گفت: خوزستان مهم‌ترین قطب کشاورزی کشور است و بیشترین تولید محصولات کشاورزی را دارد و فارغ التحصیلان این دانشگاه می‌توانند در جهت بهبود وضعیت کشاورزی استان نقش ایفا کنند.

غلامرضا شریعتی در حاشیه بهره برداری از چند پروژه رفاهی در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان که امروز (۲۶ شهریور) انجام شد، اظهار کرد: امروز چندین پروژه در دانشگاه علوم کشاورزی خوزستان افتتاح شد؛ یک استخر سرپوشیده کاملا استاندارد از منابع داخلی و اعتبارات وزارت علوم ساخته شد. همچنین یک سالن بدنسازی ویژه خوابگاه دختران تکمیل شده است.

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه دانشگاه علوم کشاورزی خوزستان یکی از تخصصی‌ترین دانشگاه‌های کشور در حوزه کشاورزی است، افزود: امروز فاز اول موزه دانشگاه به بهره برداری رسید. همچنین کارخانه شیر و لبنیات که از سال‌های قبل بدون استفاده مانده بود، اکنون به بهره برداری رسیده و امکان آموزش دانشجویان به صورت عملی در دانشگاه فراهم شد.

استاندار خوزستان‌ ادامه داد: طی هشت سال گذشته اقدامات بسیار ارزشمندی در جهت بازسازی و نوسازی دانشگاه انجام شده است. دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان یکی از دانشگاه‌هایی است که در طول این هشت سال بیشترین استفاده را برده و خوابگاه‌ها و دانشکده‌های خود را نوسازی کرده است.

شریعتی با بیان اینکه امیدواریم شرایط لازم برای تربیت و آموزش دانشجو در کنار هم فراهم شود، تصریح کرد: خوزستان مهم‌ترین قطب کشاورزی کشور است و بیشترین تولید محصولات کشاورزی را دارد، فارغ التحصیلان این دانشگاه می‌توانند در جهت بهبود و بهتر شدن وضعیت کشاورزی استان نقش ایفا کنند.

وی در پایان گفت: مدیریت یکپارچه، انسجام، فعالیت مدیریت دانشگاه، جذب منابع مختلف از حوزه‌های ملی و استانی و مدیریت نظام‌مند هزینه‌ها، باعث افزایش بهره‌وری شده و باعث شده که دانشگاه علوم کشاورزی خوزستان از یک دانشگاه درجه دو استان به یک دانشگاه درجه یک تبدیل شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اوقاف اسلامی قدس تصمیم تعطیلی مسجدالاقصی به بهانه کرونا را لغو کرد

چ سپتامبر 16 , 2020
اداره اوقاف اسلامی قدس تصمیم تعطیلی مجدد مسجد الاقصی به دلیل افزایش شیوع ویروس کرونا را لغو کرد. به گزارش ایسنا، یکی از مسؤولان اداره اوقاف اسلامی قدس که نخواست اسمش ذکر شود به خبرگزاری آناتولی گفت: تصمیم صبح امروز درباره بسته‌شدن مجدد مسجد الاقصی به دلیل افزایش شیوع ویروس […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع