اقتصاد انگلیس تا ۲۰۲۴ به سطح قبل از کرونا بازنمی‌گردد

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از راشاتودی، باشگاه ای‌وای آیتم، که یکی از مؤسسات پیشرو در پیش‌بینی‌های اقتصادی است، چشم‌انداز اقتصادی انگلستان در سال ۲۰۲۰ را کاهش داد و تخمین زد اقتصاد این کشور ۱۱.۵ درصد آب برود.

این در حالی است که ای‌وای قبلاً پیش‌بینی می‌کرد اقتصاد انگلیس در سال جاری ۸ درصد آب خواهد رفت.

این مؤسسه در گزارش جدید خود اعلام کرد: با توجه به اینکه امید به ریکاوری سریع و V-شکل انگلستان از بین رفته است، حالا انتظار می‌رود که اقتصاد انگلیس نتواند تا اواخر ۲۰۲۴ به سطح قبل از پاندمی (سه ماهه چهارم ۲۰۱۹) بازگردد.

این در حالی است که در پیش‌بینی قبلی این مؤسسه زمان ریکاوری اقتصاد انگلیس تا اوایل ۲۰۲۳ تخمین زده شده بود.

به علاوه باشگاه ای‌وای آیتم حالا پیش‌بینی می‌کند که اقتصاد انگلیس در سه ماهه دوم امسال ۲۰ درصد آب برود که این یک رکورد بی‌سابقه است. در پیش‌بینی ماه قبل این مؤسسه این مقدار ۱۵ درصد اعلام شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

جلسه کارگروه مراسم عزاداری ایام محرم و صفر با وزیر بهداشت

س جولای 28 , 2020
جلسه کارگروه مراسم عزاداری ایام محرم و صفر با حضور وزیر و مسئولان وزارت بهداشت، حجت الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و جمعی از مسئولان فرهنگی کشور عصر سه‌شنبه ۷ مرداد ۹۹ در وزارت بهداشت برگزار شد.

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع