“الحاق به قیمت خون ما خواهد بود”؛ هشدار نمادین درباره پیامدهای طرح اسرائیل

“الحاق به قیمت خون ما خواهد بود” با این عبارت شهرک‌نشینان شهر “بتاح تکفا” در شرق “یافا” واقع در کرانه باختری امروز (دوشنبه) همزمان با پر شدن فواره میدان این منطقه با مایع سرخ‌رنگ از خواب بیدار شدند.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه المیادین، در اقدامی نمادین و چند روز قبل از اجرای تصمیم بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در خصوص الحاق بخش‌هایی از کرانه باختری به اراضی اشغالی شهرک‌نشینان شهر “بتاح تکفا” در شرق “یافا” که به جای روستای فلسطینی “ملبس” ایجاد شده، امروز با عباراتی در مخالفت با این طرح از خواب بیدار شدند.

فواره میدان برکه در شهر مذکور با مایعی سرخ رنگ پر شد و این پیامی هشدارآمیز نمادین به پیامدهای گام‌ الحاق است.

بنیامین نتانیاهو در اظهارات قبلی خود گفته بود که کابینه‌اش اول ژوئیه غور اردن و تمامی شهرک‌های اسرائیلی را که مساحت آنها به ۳۰ درصد از مساحت کل کرانه باختری می‌رسد، به اراضی اشغالی ملحق خواهد کرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دور تازه سفر خلیل‌زاد به کشورهای منطقه

د ژوئن 29 , 2020
نماینده ویژه آمریکا در امور صلح افغانستان، دور تازه از سفرهای خود را به کشورهای منطقه آغاز کرد. به گزارش ایسنا،‌ خبرگزاری اسپوتنیک به نقل از رسانه‌ها گزارش داد، وزارت امور خارجه آمریکا در بیانیه‌ای آورده است: زلمای خلیل‌زاد، نماینده ویژه آمریکا در امور صلح افغانستان در این دور سفرها […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع