امداد هوایی بالگرد هوانیروز شهرستان آبیک در گردنه سلطانیه زنجان

فرمانده پایگاه هوانیروز شهرستان آبیک استان قزوین از امداد هوایی این پایگاه در استان زنجان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، فرمانده پایگاه هوانیروز آبیک با اعلام این خبر گفت: دو فروند بالگرد هوانیروز آبیک در قالب اورژانس هوایی استان زنجان امروز سه شنبه ۲۵ شهریور در دو سورتی پرواز، یک مرد ۳۵ ساله در گردنه سلطانیه زنجان به همدان و یک مرد ۴۱ ساله در منطقه تیر پارک جاده زنجان – تبریز در اثر سانحه تصادف و واژگونی خودرو که یکی از مجروهین دچار قطع دست شده و با افت علائم حیاتی مواجه بود؛ در کمترین زمان با انتقال سریع به بیمارستان آیت ا… موسوی زنجان جان آنها را نجات دادند.

گفتنی است در پرواز دوم دکتر جعفری رئیس فوریت های پزشکی استان زنجان حضور داشت که در این پرواز از نزدیک شاهد رشادت و شجاعت خلبانان وکروی پروازی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کشف طلای قاچاق توسط مرزبانان هنگ تایباد

س سپتامبر 15 , 2020
فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی گفت: مرزبانان این فرماندهی در هنگ مرزی تایباد موفق به کشف مقادیری طلای قاچاق به ارزش ۳ میلیارد و ۶۷۷ میلیون و ۲۳۲ هزار ریال شدند. سردار ماشاالله جان‌نثار در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در تایباد، اظهار کرد: ماموران مرزبانی مستقر در ایست و بازرسی […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع