امسال، سال افتتاح پروژه‌های بزرگ است

ایسنا/زنجان نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: بر اساس وعده داده شده، امسال پروژه‌های بزرگ افتتاح می‌شود.

آیت‌الله علی خاتمی عصر امروز (۶ مردادماه) در چهارمین شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان که با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه برگزار شد، اظهار کرد: بر اساس وعده داده شده، امسال پروژه‌های بزرگ افتتاح شده و از طریق رسانه‌ها به اطلاع مردم می‌رسد.

وی افزود: قضاوت و افکار عمومی، دادگاهی است که مسئولان مورد بازخواست قرار می‌گیرند و دادگاه بعدی، دادگاه عدل الهی است که هر کس با توجه به وظیفه‌ای که بر عهده دارد، مورد بازخواست قرار خواهد گرفت.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان نیز در ادامه، با اشاره به سهم ۱.۳۴ درصدی استان از مساحت کشور، اظهار کرد: سال ۹۶ در استان ۱۲۶۴ پروژه داشتیم که پارسال به ۷۹۳ پروژه رسیده است. رتبه ۲۱ نرخ باسوادی و رتبه ۱۳ در تراکم دانش‌آموزی را داریم و در رابطه با آموزش و پرورش، نیاز به کمک در سطح ملی برای کمک به شهر و شهرستان زنجان احساس می‌شود.

رامین میرزایی یادآور شد: فضای آموزشی روستایی بالا و تراکم دانش‌آموز کم و در شهرستان زنجان و شهر زنجان بالعکس است و متاسفانه حتی مدارس سه شیفتی داریم که این مشکل با اعتبارات استانی حل نمی‌شود.

وی با بیان اینکه زنجان جزو استان‌های میانی مطالعات آمایش بوده و همه برنامه‌های جهش تولید با اسناد بالادستی از جمله سند آمایش، انجام و بخش نظام فنی و اجرایی استان زنجان، رفرنس در کشور است، خاطرنشان کرد: هر اقدامی که به عنوان پایلوت اجرا شود، به استان زنجان محول می‌شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مقاوم‌سازی نیمی از منازل مسکونی روستایی در کشور

د جولای 27 , 2020
ایسنا/زنجان رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: نیمی از منازل مسکونی روستایی در کشور مقاوم‌سازی شده است. علیرضا تابش عصر امروز (۶ مردادماه) در چهارمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان زنجان که با حضور معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه برگزار شد، با اشاره به اینکه در […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع