امسال مراسم رژه نیروهای مسلح برگزار نخواهد شد

به گزارش خبرنگار مهر شکر عبدی امروز در جمع خبرنگاران به مناسبت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: در راستای گرامی داشت چهلمین سالگرد جنگ تحمیلی برنامه‌های مختلفی در سراسر استان اردبیل به تعداد یک هزار و ۵۰۰ برنامه در قالب ۷۲ نوع برنامه برگزار می‌شود.

وی به توزیع ۵۵۰۰ بسته حمایتی تحصیلی ویژه دانش آموزان و دانشجویان در قالب همکلاسی مهربان اشاره کرد و افزود: در راستای حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه و کمک به دانش آموزان و دانشجویان تعداد ۵۵۰۰ بسته حمایتی در قالب همکلاسی مهربان در بین این افراد توزیع شد و در هفته دفاع مقدس نیز ۳۰۰۰ بسته دیگر نیز توزیع خواهد شد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل به لغو رژه نیروهای مسلح در استان اردبیل اشاره کرد و افزود: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی رژه نیروهای مسلح در اردبیل لفو و رژه خدمت رسانی جایگزین آن شده است که توزیع اقلام بهداشتی و بسته‌های حمایتی از آن جمله می‌باشد.

عبدی به مراسم تجلیل از یک میلیون رزمنده استان در اردبیل خبر داد و افزود: مراسم تجلیل از نقش آفرینان هشت سال دفاع مقدس اعم از تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس در تاریخ ۳۱ شهریور ماه در سالن ولایت اردبیل برگزار خواهد شد و نظیر این مراسم در قالب تجلیل از یک میلیون رزمنده استان نیز در برنامه‌های مختلف در سراسر استان در طول هفته دفاع مقدس اجرا می‌شود.

توزیع ۱۳۰ هزار بسته معیشتی در استان اردبیل

وی به توزیع ۱۳۰ هزار بسته معیشتی در راستای کمک مومنانه در استان اشاره کرد و اظهار داشت: از آغاز شیوع ویروس کرونا و در راستای حمایت از اقشار کم درآمد و کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا، رزمایش مومنانه در مناطق استان به همت سپاه حضرت عباس (ع) در قالب توزیع بسته‌های حمایتی اجرا شد که در هفته دفاع مقدس نیز ۱۳۰ هزار بسته معیشتی خانوار و نیز ۵۵۰۰ بسته حمایتی ویژه دانش آموزان و دانشجویان توزیع شد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل به نصب ۱۴۷۰ پنل خورشیدی در مرکز استان و شهرستان‌های تابعه در راستای کاهش هزینه برق و کمک حمایتی به خانواده‌ها اشاره کرد و افزود: این اقدام در راستای مصرف بهینه انرژی و کاهش هزینه‌های مصرفی خانوار اجرا می‌شود که در حال حاضر ۱۴۷۰ پنل خورشیدی با هزینه اندک در پشت بام منازل و برخی ادارات نصب شده است.

عبدی گفت: در راستای گرامیداشت چهلمین سالگرد جنگ تحمیلی از بازه زمانی سوم خرداد تا ۲۹ اسفند سال‌جاری در سطح ملی برای هر استان یک هفته تعیین شد تا برنامه‌های فرهنگی خود را در این زمان اجرا کنند که هفته استان اردبیل از ۱۵ شهریور الی ۲۲ شهریور ماه بوده و طی این مدت برنامه‌های متعددی در سطح استان برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پمپئو می خواهد قدری از حیثیت برباد رفته رژیم ترامپ را برگرداند

چ سپتامبر 16 , 2020
به گزارش خبرگزاری مهر، سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه، توییت‌های اخیر مایک پمپئو در خصوص مسائل داخلی کشورمان که مملو از خشم وی نسبت به ظریف می‌باشد را عکس‌العمل‌هایی روانپریشانه از سر ناامیدی و افسردگی ناشی از شکستهای پی در پی دستگاه تحت مدیریت پومپئو و نوعی سرپوش […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع