انتخاب سه مکان برای جذب سرمایه گذاران گردشگری آبی در قزوین

مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی قزوین گفت: سه مکان مستعد در استان شامل آبگرم یله گنبد، سد انحرافی زیاران و سد نهب به منظور جذب سرمایه‌گذاران برای ایجاد تاسیسات گردشگری آبی شناسایی و انتخاب شده اند.

به گزارش خبر نگار ایلنا در قزوین، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قزوین با اعلام این خبر اظهار داشت: فراخوان جذب سرمایه گذار برای ایجاد تاسیسات گردشگری در این مکان ها به زودی منتشر خواهد شد.

علیرضا خزائلی افزود: وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با همراهی وزارت نیرو تلاش دارد تا از ظرفیت سدها، رودخانه ها و بندها برای ایجاد تاسیسات و اماکن گردشگری استفاده کند.

وی اظهار داشت: اماکن گردشگری آبی معمولا مخاطبان و طرفداران زیادی دارند و سرمایه گذاری در این حوزه برای سرمایه گذاران توجیه و آورده اقتصادی مناسبی خواهد داشت.

این مسئول در ادامه با اشاره به بازدید این هفته به همراه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین و فرماندار آبیک از بند و رودخانه زیاران،گفت: این مکان خوش آب و هوا و خوش منظره از اولویت های استان در زمینه سرمایه گذاری در حوزه گردشگری آبی به شمار می رود.

خزائلی افزود: در این بازدید مقرر شد با توجه مطالعات انجام شده، از سرمایه گذاران بومی و غیربومی برای ایجاد تاسیسات گردشگری آبی در بند و رودخانه زیاران اقدام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اختصاص فرصت سه ماهه برای بازپرداخت تسهیلات متقاضیان آسیب دیده از کرونا / افزودن برخی مشاغل بومی به منظور دریافت تسهیلات حمایتی

س سپتامبر 15 , 2020
استاندار گیلان در دیدار با معاون اقتصادی رئیس جمهوری خواستار اختصاص تنفس سه ماهه برای بازپرداخت تسهیلات متقاضیان فاقد بیمه و نیز افزودن برخی مشاغل بومی آسیب دیده از کرونا که جزو رسته های اعلامی نیستند، بمنظور دریافت تسهیلات حمایتی شد. به گزارش ایلنا از رشت، ارسلان زارع در دیدار با […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع