انتشار غیرقانونی فیلم «تیغ و ترمه» در یوتیوب+عکس

با وجود اینکه یوتیوب قوانین کپی رایت را به رسمیت می‌شناسد، فیلم «تیغ و ترمه» که به تازگی اکران آنلاین شده بدون هیچ مجوزی در یکی از کانال‌های این سایت آپلود شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، با وجود اینکه یوتیوب قوانین کپی رایت را به رسمیت می‌شناسد، فیلم «تیغ و ترمه» که به تازگی اکران آنلاین شده بدون هیچ مجوزی در یکی از کانال‌های این سایت آپلود شده است.

پیش از این کیومرث پوراحمد نسبت به انتشار فیلم در شبکه‌ها و سایت خارجی اعتراض کرده بود ولی همچنان این سایت‌ها نیز نسخه کامل فیلم «تیغ و ترمه» را در سایت‌های خود بارگزاری کرده‌اند.

گفتنی است، ایران هنوز قانون جهانی کپی رایت را به رسمیت نشناخته و همین موضوع راه را برای شکایت از شبکه‌های ماهواره‌ای که در خارج از ایران فعالیت می‌کنند، بسته است.

photo_۲۰۲۰-۰۶-۰۲_۰۸-۱۵-۵۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اظهارنظر کارشناسی مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی مجمع تشخیص درباره عدم تطبیق یک طرح با سیاست‌های کلی

س ژوئن 2 , 2020
متن اظهار نظر مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی اجرای سیاست های کلی نظام پیرامون «اعطای یارانه به مولید جدید مشروط به وجود منابع» به شرح ذیل است: هیئت محترم وزیران در جلسه روز یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹، بند (الف) تبصره (۱۴) قانون بودجه سال ۹۹ کل کشور را مصوب نموده […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع