انفجار در انبار مهمات پایگاه الصقر در بغداد

گروه اطلاع‌رسانی امنیتی عراق امروز (یکشنبه) گزارش داد، انفجارهایی در پادگان الصقر در مرکز بغداد رخ داد؛ جایی که دربرگیرنده مقر پلیس فدرال و حشد شعبی است.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری شفق نیوز، در بیانیه گروه اطلاع‌رسانی امنیتی آمده است: در ساعت شش و چهل دقیقه عصر امروز به وقت محلی دو انفجار پی در پی در منطقه السیدیه در نزدیکی اتوبان حله – بغداد در پایگاه الصقر در جنوب بغداد رخ داد.

یک منبع امنیتی نیز گفت: انفجارها در سه کانکس شامل موشک‌ها و دیگر تجهیزات رخ داد. او دلیل انفجار را مشخص نکرد.

وی اظهار کرد، نیروهای امنیتی مسیر منتهی به پایگاه را به دلیل احتمال وقوع انفجارهای دیگر مسدود و تجهیزات امنیتی و نظامی را از محل حادثه دور کردند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی در ادارات،نقض قانون محسوب می شود

ی جولای 26 , 2020
به گزارش خبرگزاری مهر، رئیس جمهور به همه دستگاه های اجرایی ابلاغ کرد که مسئول رعایت، کنترل و نظارت بر اجرای دستورالعمل های بهداشتی در سازمان های اداری و حاکمیتی کشور، مسئولان اداری و اجرایی بوده و عدم رعایت دستورالعمل ها، نقض قانون محسوب و منجر به تشکیل پرونده تخلفات […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع