اهدا یک دستگاه مانیتورینگ تنفسی به بیمارستان لقمان حکیم سرخس

یک دستگاه مانیتورینگ تنفسی به ارزش ۲۶۰ میلیون ریال توسط کارکنان خیر و نیک اندیش منطقه ویژه اقتصادی سرخس به بیمارستان لقمان حکیم سرخس اهدا شد.

به گزارش ایلنا از مشهد،  امیر سعید امیر احمدی مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی سرخس در این خصوص، گفت: یک دستگاه مانیتورینگ تنفسی به ارزش ۲۶۰ میلیون ریال توسط کارکنان خیر و نیک اندیش منطقه ویژه اقتصادی سرخس خریداری و به بیمارستان لقمان حکیم سرخس اهدا شده است.

وی افزود: دستگاه مانیتورینگ علائم حیاتی جهت نمایش سیگنال‌های حیاتی بیمار در بخش‌های مهم و مراقبت‌های ویژه “Ccu_lcu-Nlcu” اورژانس و اتاق‌های عمل به عنوان یکی از تجهیزات ضروری و لازم بکار می‌رود.

مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی سرخس ادامه داد: این دستگاه مانیتورینگ در شرایط نامطلوب بودن حال بیمار، هشدار‌های لازم را به تیم پزشکی می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کشف بیش از ۲۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق در مرزهای خراسان رضوی

ی جولای 26 , 2020
فرمانده مرزبانی خراسان رضوی گفت: مرزبانان هنگ مرزی و مرزبانی درجه یک تایباد، در ایست و بازرسی‌های مداوم، موفق به کشف مقادیری کالای قاچاق شدند. سردار ماشاالله جان نثار در گفت‌وگو با ایلنا در تایباد، اظهار کرد: مرزبانان مستقر در پست کنترل و مراقبت مرزی 17 شهریور مرز دوغارون در […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع