اورژانس اجتماعی به شهرهای بالای ۵۰ هزار نفر تعلق می‌گیرد

ایسنا/اصفهان مدیرکل بهزیستی استان اصفهان گفت: ۸۰۰ تخت خالی در استان اصفهان وجود دارد و احداث سرای سالمندان فعلاً تا تکمیل نشدن ظرفیت موضوعیتی ندارد.

مرضیه فرشاد، امروز (سه‌شنبه-۷ مرداد) در جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهرستان چادگان، خدمت به مردم را از جمله نعمت‌های خداوند برشمرد و اظهار کرد: ارتباط مؤثر با دستگاه‌های اجرایی در پیشبرد اهداف بهزیستی و ارائه خدمات، با هماهنگی و همکاری ادارات و خیران از اقدامات مؤثری است که می توان انجام داد.

وی تعداد اورژانس اجتماعی در سطح استان اصفهان را ۱۶ مورد اعلام کرد و افزود: اورژانس اجتماعی به شهرهایی که بالای ۵۰ هزار نفر جمعیت داشته باشند تعلق می‌گیرد و در بعضی از شهرستان‌ ها هنوز این ساختار ملی تصویب نشده است.

به گزارش ایسنا، مدیرکل بهزیستی استان اصفهان در خصوص سرای سالمندان و صدور مجوز آن در شهرستان‌ها گفت: ۸۰۰ تخت خالی در استان اصفهان وجود دارد و احداث سرای سالمندان فعلاً تا تکمیل نشدن ظرفیت موضوعیتی ندارد.

همچنین فرماندار چادگان به تشریح خدمات بهزیستی به جامعه هدف پرداخت و اظهار کرد: حاکم شدن نگاه اجتماعی و پرداختن به مباحث اجتماعی در شرایط فعلی می‌تواند به گسترش خدمات اجتماعی و کاهش آسیب‌های اجتماعی و افزایش رضایت‌مندی مردم منجر شود که باید اعتبارات آن نیز برای شهرستان چادگان لحاظ شود.

عباس توکلی ضمن تأکید بر حمایت از بهزیستی شهرستان در حوزه‌های مختلف، گفت: قطعاً تلاش در بحث پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در دستور کار این فرمانداری قرار دارد و امیدواریم با همدلی شاهد مرتفع شدن بعضی از مشکلات شهرستان در این حوزه باشیم.

در ادامه حسین محمد صالحی- نماینده مردم چادگان در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به کمبودهای شهرستان گفت: تلاش در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی باید بیش از پیش شود و در حوزه‌هایی که نیاز به پیگیری مداوم وجود دارد در مجلس مطرح می‌کنیم و تا حصول نتیجه برای راه‌اندازی اورژانس اجتماعی تلاش خواهیم کرد.

وی افزود: مطالبات مردم ۴ شهرستان حوزه انتخابیه با توجه به اهمیت موضوع اورژانس اجتماعی و جامعه هدفی که وجود دارد پیگیری می‌شود.
انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

۳ نامگذاری جدید در تبریز در راستای بزرگداشت مفاخر

س جولای 28 , 2020
ایسنا/آذربایجان شرقی دبیر شورای نامگذاری معابر و اماکن عمومی از تصویب سه نامگذاری جدید در تبریز خبر داد و گفت: بر اساس مصوبه جدید شورای نامگذاری معابر و اماکن عمومی تبریز، عناوین ایستگاه متروی میدان قطب، ایستگاه متروی محققی و ایستگاه بی‌آرتی مسجد حاج احمد تغییر یافت. سعید حاجی‌زاده در […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع