اولین تراکنش کانال مبادلات بشردوستانه با ایران انجام خواهد شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه «سوئیس‌اینفو»، کانال مبادلات بشردوستانه با ایران به منظور انتقال اقلام بشردوستانه به دلیل انتشار ویروس کرونا با تأخیر همراه شده است.

وزارت خارجه سوئیس با انشتار بیانیه ای دراین خصوص اعلام کرد: متأسفانه به دلیل کووید -۱۹ تأخیرهایی صورت گرفته است.

بیانیه مذکور در این خصوص می افزاید: شرکت‌های ذینفع به ویژه در بخش دارویی یک شبه با اولویت‌های دیگری مواجه شده اند. با وجود این مایلیم تأکید کنیم که چند شرکت مورد تأیید قرار گرفته‌اند و اولین تراکنش‌ها به زودی انجام خواهند شد.

این در حالیست که سوئیس به دنبال تحریم های یکجانبه آمریکا علیه ایران از تأسیس کانال مبادلات بشردوستانه با تهران خبر داده و وعده داده بود که دارو، اقلام پزشکی و سایر اجناس ضروری را برای ایران ارسال خواهد کرد.

گفتنی است، دولت سوئیس چند ماه پیش اذعان کرد که هیچ مبادله اقلام بشردوستانه از کانال به اصطلاح مبادلات بشردوستانه با ایران انجام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نتایج تست کرونا بلندقامتان سایپا مشخص شد

چ جولای 22 , 2020
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از باشگاه سایپا، چهار مورد مثبت در نتیجه آزمایش کلیه نفرات تیم والیبال سایپا شامل بازیکنان، مربیان و عوامل اجرایی اعلام شد. افروزی پزشک تیم والیبال سایپا در این خصوص اظهار داشت: بعد از تصمیم شروع تمرینات فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر والیبال […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع