اولین جلسه شورای مرکزی تئاتر بسیج هنرمندان استان هرمزگان برگزار شد

اولین جلسه شورای مرکزی تئاتر بسیج هنرمندان استان هرمزگان با تببین اهداف، برنامه های در پیش رو و بررسی پیرامون آموزش و تولید آثار فاخر برگزار شد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، در این جلسه هادی زارعی رئیس انجمن نمایش بسیج هنرمندان با معرفی اعضای شورای مرکزی هدف از این گرد همایی را تحول ساز و کار تئاتر در بسیج هنرمندان عنوان کرد.

محمد علی قویدل، یاسین بهرامی، سیما پور سالاری، حلیمه افراشته، کوروش سلمانی دهبارز و مجتبی بستان پیرا،اعضای شورای سیاست گذاری تئاتر بسیج هنرمندان در استان هرمزگان هستند.

رئیس بسیج هنرمندان هرمزگان اظهار کرد: در آینده نه چندان دور آموزش های گسترده ای به صورت آنلاین با توجه به شرایط فعلی از رسانه این سازمان بر اساس نیاز سنجی های انجام شده برگزار خواهد شد.

وی افزود: تولید محتوا در آثار هنری به خصوص تئاتر یک ضرورت است و تئاتربسیج این ظرفیت را دارد که به زیبا ترین شکل ممکن این محتوا تولید شود.

 حکمیان اضافه کرد: تئاتر باید یک جریان ساز اثر گذار و مردم محور باشد، به همین دلیل به زودی با شرایطی خاص اجرای تئاتر را به محلات خواهیم برد.

در این جلسه اعضای شورا به شکل تخصصی در مباحث مختلف گفت و گو کردند و نتیجه گیری نهایی پس از تدوین تقویم سالیانه به جلسه بعد موکول شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

از ورود دوربین‌های صدا و سیما برای پخش مسابقات پرسپولیس جلوگیری شود

د جولای 27 , 2020
باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ ایران درخواست کرد که در بازی‌های که این تیم میزبانی می‌کند دوربین‌های صدا و سیما اجازه ورود نداشته باشند. به گزارش ایلنا، این باشگاه با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ فوتبال ایران، خواهان عدم حضور دوربین‌های تلویزیونی در بازی‌های تخت نظارت و […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع