بازدید رییس سازمان امور اجتماعی کشور از مدرسه ویژه کودکان کار و خیابان

رییس سازمان امور اجتماعی کشور از یک مدرسه ویژه کودکان کار و خیابان بازدید کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ تقی رستم وندی معاون وزیر کشور و رئیس سازمان امور اجتماعی به همراه معاونین این سازمان امروز چهارشنبه از مدرسه صبح رویش  (مدرسه کودکان کار و خیابان) بازدید کرد.

مدرسه صبح رویش بیش از ۱۰۰۰  کودک کار و خیابان و آسیب دیده را با حمایت موسسه مردم نهاد صبح رویش امید در مقاطع مختلف تحصیلی تحت پوشش دارد.

مدل آموزشی این مدرسه علاوه بر ارائه آموزش های درسی آموزش پرورش، از مدل کارآفرینی مبتنی بر آموزش های فنی و حرفه ای استفاده می کند.

 این موسسه علاوه بر حمایت های آموزشی زمینه فعالیت فرهنگی، تفریحی و ورزشی کودکان کار و خیابان  را با کمک های مردمی و خیرین فراهم کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آمریکا از شمار دیپلمات‌های چینی در این کشور خواهد کاست

چ جولای 29 , 2020
دولت آمریکا از چین خواهد خواست تا از شمار دیپلمات‌هایش در این کشور بکاهد. به گزارش ایلنا، روزنامه واشنگتن پست گزارش داد که دولت «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری‌ آمریکا از چین خواهد خواست تا از شمار دیپلمات‌هایش در این کشور بکاهد.  این روزنامه به نقل از مقام‌های عالی‌رتبه وزارت خارجه آمریکا […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع