بازسازی و تعمیر ۲۷۰۰ واحد مسکونی سیل‌زده در «معمولان»

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود رضایی امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران، گفت: به علت وقوع سیلاب در فروردین ماه سال گذشته دو هزار و ۷۰۰ واحد مسکونی در شهر معمولان شهرستان پلدختر دچار خسارت شد که عملیات بازسازی هزار و ۸۰ واحد احداثی و بیش از هزار و ۶۰۰ واحد خسارت دیده تعمیری در این منطقه به پایان رسیده است.

وی بابیان اینکه بیش از ۳۴۶ میلیارد ریال کمک بلاعوض به سیل زدگان معمولان پرداخت شده است، افزود: ۹ هزار و ۲۰۰ تن سیمان رایگان هدیه مقام معظم رهبری به مردم سیل‌زده این منطقه تحویل داده شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان، اظهار داشت: دو هزار و۱۰۰ واحد خسارت دیده روستایی و ۶۰۰ واحد آسیب دیده شهری معمولان بازسازی و تعمیر شده است.

رضایی، به صرف ۱۵۰ میلیارد ریال هزینه با هدف عمران و ایمن سازی روستاهای معمولان اشاره کرد و گفت: اجرای دیواره سنگی، بهسازی معابر روستایی، اجرای مقاطع هیدرولیکی، احداث پل و تملک و آماده‌سازی سایت‌های جدید مسکونی از مهم‌ترین اقدامات صورت گرفته در این روستاها بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دیشب به خاطر خیز جدید کرونا نخوابیدم/تقسیم بندی مناطق غلط است

س سپتامبر 15 , 2020
به گزارش خبرگزاری مهر، سعید نمکی، در نشست با رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه، گفت: دیشب یکی از شب‌هایی بود که تا صبح مژه بر هم نگذاشتم، به دلیل خیز جدیدی که در کشور در حال شکل گیری است. متأسفانه این فراز و فرودها ما را دچار مشکل و فشار […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع