بازی زشت مدیران استقلال؛ استراماچونی سند رو کرد/ پیشنهادی رد نکردم چرا که پیشنهادی به من نشد!

سرمربی ایتالیایی محبوب هواداران استقلال، در واکنشی اینستاگرامی سند بزرگی علیه مدیران این تیم رو کرد.

به گزارش ایلنا، علیرغم ادعاهای چند روز اخیر مدیران استقلال و خصوصا احمد سعادتمند مدیرعامل این باشگاه، آندره آ استراماچونی در پیغامی اینستاگرامی مدعی شد هیچ پیشنهاد ی از استقلال دریافت نکرده است!

 

در شرایطی که مدیران استقلال از زمان اختلاف نظر با فرهاد مجیدی و تهدید سرمربی آبی‌ها به استعفا، مدعی شده بودند در حال مذاکره برای بازگرداندن آندره آ استراماچونی هستند و این ماموریت را دنبال می‌کنند، این مربی ایتالیایی لحظاتی پیش در صفحه رسمی خود از مذاکرات ساختگی آنها خبر داد و مدعی شد هیچ پیشنهاد و مذاکره‌ای در این زمینه صورت نگرفته است.

در این پیغام اینستاگرامی استراماچونی نوشت: امروز بشدت عصبانی‌ام.”به‌نظر می‌رسد”که فدراسیون مجوز کار را صادر نکرده {درحالیکه }من هرگز پیشنهادی را رد نکرده‌ام چون پیشنهادی در کارنبوده است.

آبی دوستان! من عشقو علاقه شما را حس می کنم و می خواهم حتما بدانید که این احساس، برای همیشه دو طرفه است. 

من امروز به شدت غمگین ام.

photo_2020-09-15_19-25-09

photo_2020-09-15_19-31-04

 این اطلاعیه‌ای بود که سایت رسمی باشگاه استقلال آن را منتشر کرده بود و از رسمی شدن مذاکرات و ارائه پیشنهاد به استراماچونی خبر داده بود. یک بازی زشت و بازی با احساسات هواداران این تیم که اکنون با اعلام این مربی ایتالیایی فاش شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اربعین سال جاری، کشور عراق پذیرای زائران نخواهد بود/تأکید می‌کنیم مردم از حرکت به سمت مرزهای خوزستان خودداری کنند/جلوی تجمعات گرفته خواهد شد

س سپتامبر 15 , 2020
معاون امنیتی و انتظامی استاندار خوزستان،‌ با بیان اینکه مرزهای زمینی خوزستان و کشور پذیرای زائرین اربعین حسینی (ع) نخواهند بود، گفت: هرگونه تجمع و حرکت به سمت مرزهای خوزستان، با توجه به اعلام عدم پذیرایی کشور عراق، ممنوع است. به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، ولی‌الله حیاتی امروز سه‌شنبه […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع