بایدن در ایالت‌های میشیگان، آریزونا و فلوریدا از ترامپ جلو زد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اینترنتی کنگره آمریکا «هیل»، نتایج حاصل از نظرسنجی شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان و مؤسسه اس‌اس‌آراس نشان می دهند که «جو بایدن» نامزد دموکرات ها در انتخابات ۲۰۲۰ از «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور کنونی در ۳ ایالت‌ کلیدیِ این کشور جلو افتاده است.

بر اساس نتایج این نظرسنجی، نامزد دموکرات ها با ۵۲ درصد در برابر رئیس‌جمهور کنونی آمریکا با ۴۰ درصد در میشیگان پیشتاز است. 

همچنین مطابق با این نظرسنجی، بایدن ۵۱ درصد از آرای شرکت‌کنندگان را به دست آورده و این رقم برای ترامپ ۴۶ درصد است. 

نتایج حاصل از نظرسنجی شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان و مؤسسه اس‌اس‌آراس نشان می دهند که در ایالت آریزونا نیز وضعیت به سود بایدن بوده و وی با ۴۹ درصد از ترامپ با ۴۵ درصد جلو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تاسیس شرکت سهامی عام توسعه پروژه

ی جولای 26 , 2020
محمود رضا خواجه نصیری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به استقبال گسترده مردم از بورس در شرایط کنونی گفت: در مقابل این حجم استقبال مردم، محدود بودن محصولات بازار سرمایه موجب شده تا بسیاری از شرکت‌ها از ارزش ذاتی خود فاصله بگیرند. این بدان معناست که در حال […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع