با مخلان سلامت جامعه در زمینه کرونا برخورد می‌شود

ایسنا/کردستان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان، گفت: با کسانی که سلامت جامعه را به خطر بیاندازند، برخورد خواهیم کرد.

 حسین خوش اقبال امروز(2مرداد) در ۲۹ امین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی ستاد کرونا، اظهار کرد: گزارش ها از وضعیت مطلوب استان حکایت دارد اما این شرایط متغییر است و اگر رعایت نکنیم به وضعیت نامناسب قبل برمی گردیم. 

وی افزود: رعایت فاصله گذاری اجتماعی همچنان اولویت جامعه است لذا باید نظارت ها ادامه داشته باشد. 

خوش اقبال از فرمانداران خواست نظارت ها را تا سطح روستاها گسترش دهند و بیان کرد: لازم است صنعت و معدن استان نیز در رابطه با نظارت ها و برخوردها، جدی تر برخورد کنند.

وی افزود: برگزاری مراسم های عزا و عروسی همچنان ممنوعیت دارد و متخلفان باید منتظر برخورد جدی از سوی دستگاه های ذیربط باشند. 

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار در ادامه ضمن تقدیر از تلاش و همکاری صدا و سیما و رسانه ها در راستای اطلاع رسانی و هشدار در شرایط کرونایی استان، از آنان خواست این همراهی را ادامه دهند. 

در این جلسه که فرمانداران شهرستان های تابعه استان به صورت ویدئو کنفرانس در آن حضور داشتند، با توجه به نزدیکی روز جشن قربان، موضوع تعیین تکلیف امکان یا عدم امکان قربانی کردن دام، از مهمترین خواسته های فرمانداران بود که خوش اقبال در این خصوص گفت: لازم است جلسه ای با حضور شورای افتای استان و دستگاه های ذیربط، برای تعیین تکلیف این موضوع برگزار شود.

انتهای پیام
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

محفل مجازی ادبی «گلشن کردستانی» میزبان شعرا و نویسندگان کردستانی شد

پ جولای 23 , 2020
ایسنا/کردستان مراسم افتتاح محافل ادبی استان با عنوان «محفل ادبی گلشن کردستانی» با حضور علاقه‌مندان و اهالی فرهنگ و ادب استان به صورت مجازی برگزار شد. مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استانگفت: شناسایی و استفاده از ظرفیت های فعالان عرصه شعر و ادب برکات فراوانی در حوزه فرهنگی کشور دارد.محمد خدومی در […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع