بدمینتون اصفهان نیازمند تحول است/ مدیران قبلی نتوانستند از ظرفیت‌های موجود برای حفظ جایگاه بدمینتون استان استفاده کنند

پیشکسوت بدمینتون اصفهان گفت: سال‌ها است که بدمینتون اصفهان افول پیدا کرده و نیازمند تحول و انقلاب است تا دوباره به جایگاه واقعی خود در کشور دست پیدا کند.

به گزارش ایلنا از اصفهان، غلامحسین یزدان پناه با اشاره به برگزاری مجمع انتخاباتی هیات بدمینتون استان اصفهان در آینده ای نزدیک اظهار داشت: بدمینتون اصفهان وضعیت مناسبی ندارد و مدیران قبلی نتوانستند از ظرفیت ها و پتانسیل موجود برای حفظ جایگاه بدمینتون این استان استفاده کنند.

وی ادامه داد: گذشته را باید به شکلی تغییر دهیم و از پایه شروع کنیم. لازم است در مسیر درست حرکت کنیم و در انتخابات پیش رو فردی را به عنوان رئیس هیات انتخاب کنیم که سبب رشد بدمینتون اصفهان شود.

یزدان پناه که سابقه ریاست کمیته استعدادیابی فدراسیون بدمینتون را در کارنامه کاری‌اش دارد، اضافه کرد: وقتی مدیریت درست نباشد، همه چیز بهم می ریزد و تجربه نشان داده در کشور ما مدیر ساخته نمی شود. اگر مدیر با کفایتی هم روی کار بیاید، آنقدر تحت فشار قرار می گیرد که خلاقیت اش از بین می رود.

وی تصریح کرد: چندین سال مسئول هیات بدمینتون استان اصفهان بودم و به دلیل عدم استقلال در مدیریت و منابع مالی نتوانستم بجز ساختن سالن بدمینتون کار را بهتر پیش ببرم؛ مدیریت هیات ورزشی سخت است و نیاز به حضور مدیر ضابطه مند و قانون مند با شفافیت مالی و کاری دارد.

نگارنده کتاب بدمینتون با اشاره به سرپرستی حسن بزرگزاد در هیات بدمینتون استان اصفهان، گفت: به تازگی طی حکمی از سوی محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون، بزرگزاد بعنوان عضو کمیته مربیان این فدراسیون منصوب شده است و این اتفاق مثبتی برای بدمینتون اصفهان است.

وی خاطرنشان کرد: در اصفهان گزینه های شایسته ای برای ریاست هیات بدمینتون وجود دارد و امیدواریم این هیات با همدلی و همراهی اهالی بدمینتون به جایگاه اصلی خود دست پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

شجاعیان: باید دینم را به هواداران استقلال ثابت می‌کردم/از سازمان لیگ گلایه مندم

پ آگوست 13 , 2020
هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: با تمدید قرارداد دینم را به باشگاه و هواداران ثابت کردم. به گزارش ایلنا، داریوش شجاعیان، درباره تمدید 2 ساله قراردادش با استقلال گفت: احساس می‌کنم باید دینم را به باشگاه و هواداران ثابت می‌کردم. متاسفانه به دلیل مصدومیت نتوانستم به طور کامل در این […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع