برای افرادی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند مجازات تعیین شود

ایسنا/مرکزی فرماندار اراک گفت: برای افرادی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند مجازات تعیین شود.

حسین بختیاری ششم مردادماه در صحن رسمی شورای شهر اراک با بیان اینکه از نظر پزشکی نشاط و نداشتن استرس می تواند به افزایش سیستم ایمنی بدن کمک کند، اظهار کرد: اگر در افزایش نشاط اجتماعی توقیفی حاصل شود می توان بیماری ها بویژه بیماری های ویروسی را تحت کنترل درآورد.

وی افزود: فضای مجازی در افزایش نشاط اجتماعی نقش موثری دارد، اما اگر از این فضا درست استفاده نشود بیشتر از تاثیر مثبت، ویران کننده است. دستگاه ها باید در حوزه تولید محتوا جهت افزایش نشاط و امید قوی ظاهر شوند. در حال حاضر بیشترین اوقات گروه سنی نوجوان در فضای مجازی می گذرد بهمین دلیل باید تولیدات مناسب در این فضا در نظر گرفته شود، اما وضع کشور در این راستا خوب نیست و باید کارشناسان به منظور ایجاد نشاط اجتماعی با استفاده از فضای مجازی، وکمحتوای مناسب تولید کنند.

بختیاری اضافه کرد: صدا و سیما در سال های قبل عملکرد بهتری در نشاط آفرینی و ارتقای امید در جامعه داشت اما در شرایط کنونی وضعیت مناسب نیست، همچنین خبرنگاران نیز می توانند در این راستا نقش سازنده ای داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه فرهنگ زندگی بر مبنای پروتکل های بهداشتی باید در جامعه تزریق شود، گفت: در راس این پروتکل های بهداشتی ماسک زدن است و قطعا این چنین می توان با شیوع کرونا مقابله کرد. پیشگیری برای ما از هر چیزی مهم تر است.

فرماندار اراک اظهار کرد: ۱۰۲ سال پیش آنفلوآنزای اسپانیایی در جهان شایع شد و ۵۰ میلیون نفر جان خود را از دست دادند. در همان زمان قوانین سختگیرانه و زدن ماسک اجباری شد و برای نزدن آن نیز جریمه در نظر گرفتند امروز هم باید برای افرادی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند مجازات تعیین شود چراکه استفاده از ماسک می تواند جامعه را مصون کند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مشاور امنیت ملی آمریکا کرونایی شد

د جولای 27 , 2020
شبکه بلومبرگ امروز (دوشنبه) اعلام کرد، مشاور امنیت ملی آمریکا به کرونا مبتلا شده است. به گزارش ایسنا، این شبکه به نقل از افراد مطلع گزارش داد، نتایج تست کرونای رابرت اوبراین‌، مشاور امنیت ملی آمریکا مثبت شده و او چند روز است که در دفترش حضور ندارد. این منابع […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع