برجسته‌ترین شاهکارهای تلاوت قاریان مشهور معرفی می‌شوند

برجسته‌ترین و شاهکارهای تلاوت قاریان مشهور جهان اسلام در قالب میان برنامه‌ای با عنوان«قله‌های تلاوت» از روز چهارشنبه اول مردادماه از رادیو قرآن پخش می‌شود.

به گزارش ایلنا، میان برنامه جدید رادیو قرآن با عنوان «قلههای تلاوت »با هدف معرفی برجسته‌ترین شاهکارهای تلاوت قاریان مشهور جهان اسلام هر روز ساعت ۱۶:۵۰ به روی آنتن این شبکه می‌رود.

تامین نیاز شنوندگان برای اطلاع از زیباترین تلاوت‌های هر قاری، فراهم کردن امکان دنبال کردن تلاوت‌های شاهکار هر قاری برجسته برای مخاطب و تقویت گرایش شنوندگان به استماع تلاوت‌های زیبا به عنوان دریچه انس با قرآن کریم از جمله اهداف این برنامه است.
در هر برنامه مشخصات ۵ تلاوت از شاهکارهای تلاوت‌های هر یک از قاریان معرفی می‌شود و علاوه بر آن نیز نکات جنبی و زیبا از هر تلاوت تقدیم شنوندگان خواهد شد. در ادامه نیز یک یا دو فراز زیبا از تلاوت معرفی شده پخش می‌شود.
بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته ۳ یا ۴ برنامه به قاریان طراز اول جهان اسلام و برای سایر قاریان مشهور نیز یک یا دو برنامه اختصاص خواهد یافت.
این برنامه کوتاه ۱۰ دقیقه ای در ۱۰۰ قسمت همه روزه از ساعت ۱۶:۵۰ به تهیه کنندگی و کارشناسی امیر عشقی و با اجرای محمدهادی صلح جو از رادیو قرآن موج اف ام ردیف ۱۰۰ مگاهرتز پخش خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کتابخانه ملی با مرکز پژوهش‌های علمی و مطالعات استراتژیک خاورمیانه تفاهم‌نامه امضا کردند

چ جولای 22 , 2020
سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و مرکز پژوهش‌های علمی و مطالعات استراتژیک خاورمیانه به منظور همکاری‌های علمی، پژوهشی، آموزشی و ارتقای توانمندی‌های فی مابین تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند. به گزارش ایلنا، تفاهم‌نامه همکاری سازمان اسناد و کتابخانه ملی و مرکز پژوهش‌های علمی و مطالعات استراتژیک خاورمیانه امروز یک مردادماه با […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع